УПФУ міста Буча повідомляє

Управління Пенсійного фонду України у місті Буча Київської області Інформує :

Законом України «Про Державний бюджет України на 2014 рік…» збільшуються розміри прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.
Перерахунки пенсій з урахуванням нових розмірів прожиткового мінімуму відбудуться за матеріалами пенсійних справ без подання пенсіонерами заяв та будь-яких додаткових документів.

Згідно законодавства розміри мінімальних пенсій становлять:

з 1.01.2014 року - 949,00 грн.,
з 1.07.2014 року – 974,00 грн.,
з 1.10.2014 року -1014,00 грн.

Непрацюючим пенсіонерам, у яких основний розмір пенсії перевищує визначений мінімальний розмір, перерахунок проводиться шляхом збільшення доплати за понаднормативний стаж, виходячи з нового розміру прожиткового мінімуму.

За новими нормами також будуть перераховані виплати, що базуються на величині прожиткового мінімуму. Зокрема, це пенсія за особливі заслуги перед Україною, підвищення ветеранам війни, доплата у зв'язку з закриттям ЧАЕС, додаткова пенсія за шкоду заподіяну здоров'ю та компенсаційна виплата за втрату годувальника відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», підвищення жертвам нацистських переслідувань, державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни, доплата шахтарям до мінімального розміру.
Коментарів: 0
Додати коментар