» » » Заробітна плата «в конвертах» - сьогодення в нашому суспільстві

Заробітна плата «в конвертах» - сьогодення в нашому суспільстві

Виплата заробітної плати «в конвертах» є надзвичайно поширеним явищем у нашому суспільстві. Чому людям і досі «вигідно» отримувати заробітну плату в так званих «конвертах», тобто мати неофіційні, юридично не оформлені трудові відносини? Яка ціна цього питання в майбутньому?!
І чи можна жити так, не думаючи про день завтрашній? Над вирішенням цих питань працюють фахівці Міністерства доходів і зборів України, зокрема Ірпінська ОДПІ.

Адже використання найманої праці без оформлення трудових відносин призводить до позбавлення працівника гарантованого розміру заробітної плати; права на оплачувану відпустку, відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами; права на оплату лікарняного; права на достроковий вихід на пенсію, якщо ви працюєте в шкідливих умовах праці; права на скорочений робочий день, тиждень, якщо ви працюєте в шкідливих умовах праці; права не працювати у вихідний і святковий день; права на допомогу по безробіттю; права на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві й професійних захворювань; права на зарахування виробничого стажу; права на матеріальне забезпечення в порядку соціального страхування в старості.

Використання нелегальних трудових відносин призводить до втрат сплати податків в місцеві бюджети, які б направлялись на добробут громади.

Ірпінська ОДПІ ГУ Мін доходів у Київській області нагадує, що не варто замовчувати про отримані «конверти» від роботодавців. Якщо ви отримуєте заробітну плату «в конвертах» або працюєте без належного трудового оформлення, повідомте про факт правопорушення орган Міндоходів за місцем вашої реєстрації.

Ірпінську ОДПІ (04597) 60026.

Тільки спільними зусиллями ми захистимо ваше майбутнє.
Ірпінська ОДПІ ГУ Міндоходів уКиївській області 
Коментарів: 0
Додати коментар