» » Прокуратура міста Ірпеня інформує

Прокуратура міста Ірпеня інформує

Стаття 43 Конституції України зазначає, що кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом.

Відповідно до статті 121 Конституції України, крім іншого, органи прокуратури здійснюють нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

Внаслідок порушень вимог ст. 20 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» заборгованість установ та підприємств пенітенціарної служби області зі сплати внесків до Пенсійного фонду України складає близько 3 мільйонів гривень.

Установами пенітенціарної служби також, порушуються вимоги трудового законодавства щодо строків виплати заробітної плати та підвищеної оплати праці за роботу у вихідні, святкові та неробочі дні.

Так, за наслідками проведених перевірок прокуратурою м. Ірпеня внесено 2 акта прокурорського реагування, які на даний час знаходяться на розгляді уповноважених органів.

Тож, якщо Вам стали відомі факти порушення прав в’язнів, просимо Вас невідкладно повідомляти про вказані факти на гарячу лінію прокуратури міста за номером (04597) 40-003.
Р. Литвиненко, старший прокурор прокуратури м. Ірпеня 
Прокуратура міста Ірпеня
Коментарів: 0
Додати коментар