Турбота про людей

ТУРБОТА ПРО ЛЮДЕЙ
Україна шанує своїх визволителів, піклується про їхнє здоров’я, соціальне та пенсійне забезпечення. Ветерани першочергово потребують посиленої уваги, допомоги та підтримки держави. Почесна місія реалізації соціальної політики держави лежить на соціальних працівниках. Серед них і працівники Пенсійного фонду. Особлива увага приділяється інвалідам війни.

З нагоди відзначення 70-річчя визволення Київщини від німецько-фашистських загарбників працівники управління Пенсійного фонду України у місті Буча відвідали та поздоровили з врученням подарунків інвалідів війни першої групи.

З травня 2013 року розмір пенсії учасників бойових дій періоду Великої Вітчизняної війни та інвалідів II й III груп не може бути меншим, аніж 2547 грн. 90 коп., що становить 285% від прожиткового мінімум для осіб, які втратили працездатність. Відповідно до урядової постанови від 13 березня 2013 року № 151, управління Пенсійного фонду міста Бучі здійснили перерахунки пенсій 27 ветеранам війни, яким виповнилося 85 років, без їхнього звернення в органи Фонду. Якщо таким особам пенсію призначено за особливі заслуги перед Україною, то суму пенсійної виплати буде встановлено понад зазначений розмір. Кошти на виплату пенсій ветеранам війни закладено в бюджет Пенсійного фонду, так що кожен ветеран у травні отримає належні йому випла-ти у визначений термін.

З 11.06.2013р. ветеранам війни, які визнані учасниками бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та війни 1945 року з імперіалістичною Японією, яким виповнилося 85 років і більше встановлено підвищення у розмірі передбаченому Законом для інвалідів війни 1-групи – 50 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, що втратили працездатність.

З 1.09.2013р. розмір мінімальної пенсійної виплати ветеранам війни, які визнані учасниками бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та війни 1945 року з імперіалістичною Японією, яким виповнилося 85 років і більше було підвищено до розміру мінімальної пенсійної виплати інвалідів війни І групи. Після 1 грудня 2013 року розмір пенсійної виплати для цієї категорії громадян іще зросте у зв'язку зі здійсненням чергового перерахунку з урахуванням розміру прожиткового мінімум для осіб, які втратили працездатність. Таким чином, розмір пенсійної виплати з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до пенсій і щомісячної державної адресної допомоги, визначених у законодавстві, з 01.12.2013 року становитиме 2704,65 грн.

Завдяки перерахункам пенсій, які здійснили органи Фонду, рівень соціального захисту цієї категорії пенсіонерів значно зріс.
  1
Коментарів: 0
Додати коментар