До відома громадян!

З інформацією щодо діяльності реєстраційних служб Головного та територіальних управлінь юстиції, послугами, що надаються реєстраційними службами, можна ознайомитись на офіційному веб-сайті реєстраційної служби Головного управління юстиції у Київській області, адреса якого http://www.rs-kyivobljust.gov.ua.
З 05.08.2013 запроваджено та функціонує послуга попереднього запису на прийом через мережу Інтернет в режимі он-лайн до всіх відділів державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційних служб територіальних управлінь юстиції у Київській області та до 7 відділів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційних служб Вишгородського, Києво-Святошинського районних, Білоцерківського, Бориспільського, Броварського, Васильківського, Обухівського міськрайонних управлінь юстиції у Київській області.
Доступ до сайту реєстраційної служби Головного управління юстиції у Київській області також можливий через сайт Головного управління юстиції у Київській області (адреса сайта http://kyivobljust.gov.ua) розділ «Реєстраційна служба. Інтернет-запис на прийом».
  0
Коментарів: 0
Додати коментар