» » » Ірпінська ОДПІ інформує

Ірпінська ОДПІ інформує

Кінцевий термін подання квартальної звітності 1-ДФ – 11 листопада 2013 року


Ірпінська ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області нагадує, що розрахунок за формою 1-ДФ подається до податкової інспекції суб’єктами господарювання, які є податковими агентами.

При поданні звітності в електронному вигляді потрібно користуватися цифровим підписом.
Форма 1-ДФ подається до податкової інспекції протягом 40 календарних днів після закінчення звітного періоду. Якщо останній день подання припадає на вихідний або святковий день, тоді термін подання переноситься на перший робочий день, що настає за таким вихідним або святковим днем.

Отже, граничним строком подання звітності 1-ДФ за ІІІ квартал 2013 року є 11 листопада.
Податковий агент несе відповідальність за неподання, несвоєчасне подання, подання з недостовірними даними або з помилками розрахунку за формою 1-ДФ.
Відповідно до п.119.2 ст. 119 Податкового кодексу за вказані порушення передбачена відповідальність у вигляді штрафу у розмірі 510 грн. За аналогічне порушення на протязі року штраф збільшується до 1020 гривень.

Граничний термін подання декларації з податку на прибуток за 9 місяців 2013 року – 11 листопада 2013 року


До уваги платників податку на прибуток, які звітують у 2013 році поквартально!
Головне управління Міндоходів у м. Києві нагадує, що з 01.01.2013р. запроваджено новий порядок подання звітності та сплати податкових зобов'язань з податку на прибуток.
Відповідно до норм пункту 57.1 статті 57 Податкового кодексу України платники податку на прибуток подають декларації з податку на прибуток за наслідками податкового року, тобто один раз за рік.

Разом з тим, є винятки з цього правила, а саме: у разі якщо платники податків, у яких дохід перевищує 10 млн. грн., за результатами 2012 р. не отримали прибутку, але за підсумками I кварталу стали прибутковими, то такі платники зобов'язані подавати декларації та фінансову звітність за півріччя, три квартали та рік і сплачувати податок за даними таких декларацій.
Нагадуємо, що граничний термін подання декларації з податку на прибуток за І півріччя 2013 року – 11 листопада 2013 року.
Податкові зобов'язання, зазначені у поданій декларації з податку на прибуток, платники повинні перерахувати до бюджету не пізніше 19 листопада 2013 року.
Ірпінська ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар