» » » До уваги платників єдиного внеску

До уваги платників єдиного внеску

До уваги платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування!
Починаючи з 1 жовтня 2013 року прийняття та обробка звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а також облік сплати страхових коштів здійснюється територіальними органами Міндоходів України.
Нагадаємо, що 21 жовтня 2013 року останній термін подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску.
Суми нарахованого єдиного внеску підлягають сплаті на рахунки органів Міндоходів, відкриті в Головних управліннях Державної казначейської служби України, які розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів у розділі «Реєстри» за адресою: http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/111543.html.
Консультації платники єдиного внеску можуть отримати через саll-центр Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів за телефоном 0-800-501-007 та у всіх приміщеннях ЦОПП Київської області, адреси яких розміщені на офіційному суб-сайті ГУ Міндоходів у Київській області http://kyivobl.minrd.gov.ua.
ГУ Міндоходів у Київській області

Особливості подачі звітність з ЄСВ
ГУ Міндоходів Київської області нагадає, що 21 жовтня 2013 року останній термін подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску.
Звіти про суми нарахованого єдиного соціального внеску на паперових носіях необхідно надавати до Центрів обслуговування платників податків при органах доходів і зборів за місцем взяття їх на облік як платників єдиного внеску.
Також, звіти можна надсилати засобами електронного зв’язку. Для цього необхідно отримати електронний цифровий підпис. Безкоштовно створити та підписати звіт з єдиного соціального внеску в електронному вигляді можливо з використанням електронного цифрового підпису від Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів України та за допомогою програмного забезпечення (on-line сервісів), перелік яких оприлюднено на інформаційному ресурсі Міндоходів (http://minrd.gov.ua/elektronna-zvitnist/platnikam-podatkiv-pro-ele/povidomlennya-platnikam-pod/112820.html).
Звіт, надісланий поштою, не вважається поданим.

Звіти з ЕСВ – подаємо в електронному вигляді
Звіти щодо сум нарахованого єдиного внеску можна надсилати засобами електронного зв’язку.
Електронна форма звіту формується страхувальником з використанням спеціалізованого програмного забезпечення, актуальні версії якого безкоштовно надаються в органі доходів і зборів за місцем взяття на облік та розміщені на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України.
Для подання податкової звітності в електронному вигляді безкоштовні посилені сертифікати відкритих ключів можна отримати у відділеннях Акредитованого центру сертифікації ключів, які діють у ЦОППах: при ГУ Міндоходів у Київській області (м. Київ, вул. Народного ополчення 5-А) та Білоцерківській ОДПІ (м. Біла Церква, б-р 50-річчя Перемоги, 12).

Звітність в електронному вигляді платникам необхідно надсилати на єдину адресу Інформаційного порталу Міністерства доходів і зборів України [email protected].
ГУ Міндоходів у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар