Лист на сайт: Про захист прав мешканців одного з будинків м.Бучі » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» » Лист на сайт: Про захист прав мешканців одного з будинків м.Бучі

Лист на сайт: Про захист прав мешканців одного з будинків м.Бучі

У неділю, 15 вересня, на День міста жителі 120-квартирного будинку, розташованого на вулиці Тарасівській 10-г в котрий раз залишились без світла. Про це журналісту INTVповідомили жителі цього будинку. За їх словами, навіть через добу електропостачання багатоквартирного будинку ремонтними службами так і не було відновлено.

«Вчора на акцію протесту під стінами будинку, на місце, де сталася аварія високовольтного електричного кабелю вийшли понад 150 жителів будинку. Обурені люди разом з дітьми вимагали від керівників ЖЕКу, а також від голови Бучанської РДА негайного поновлення енергопостачання в їх житло», - відзначили члени ініціативної групи, створеної в багатоквартирному будинку для захисту своїх конституційних прав.
Жителі позбавленого світла багатоквартирного будинку вважають, що відремонтувати пошкоджений у двох місцях високовольтний кабель заважає низька кваліфікація аварійних ремонтних бригад бучанської РЕС.

«В цьому році електричні кабелі, які підведені до нашого будинку, перегорали вже чотири рази. Кожного разу, ми по кілька днів з малими дітьми сиділи без електрики. Будинків набудували багато, а кабелі залишились ще ті, які прокладали «за Царя Гороха». Нашою проблемою ніхто з Бучанської райдержадміністрації та місцевого ЖЕКу не піклується. Властей проблеми пересічних громадян не турбують», - зазначила в телефонному режимі багатодітна мати, яка проживає в даному будинку.

Бучанці вже понад 17 годин сидять без електрики, і готові піти на радикальні заходи. «Настрої у мешканців будинку зараз панічні. Холодильники розморозилися, продукти починають псуватись. Вночі сиділи при свічах. До того ж, без електрики не працювали бойлери, які підігрівають холодну воду.
Окремі жителі будинку пропонують взятися до радикальних методів захисту своїх Конституційних прав – пікетувати міськраду, а також мерію, яку очолює Анатолій Федорук», - повідомили редакцію члени ініціативної групи з вулиці Тарасівській, в Бучі.
Владислав Кордік, INTV 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.