» » Шановні мешканці Ірпінського регіону!

Шановні мешканці Ірпінського регіону!

За серпень місяць на території Ірпінського регіону виникло 21 пожежа, при цьому 3 пожежі сталися в будівлях різного призначення, а 18 пожеж в екосистемах та смітниках. Так 11.08.2013р. сталася пожежа в житловому будинку по вулиці Мінеральній в м. Ірпінь.

Причиною загорання стало коротке замкнення електричної мережі, а внаслідок пожежі вогнем було знищено покрівлю на площі 40 кв.м. 19 серпня внаслідок дії відкритого вогню виникла пожежа в місті Ірпінь по вулиці Центральній в магазині «АЛЛО». Внаслідок пожежі була пошкоджена покрівля на площі 50 кв.м. 26 серпня в м. Ірпінь по вулиці Чапаєва сталося загорання гаража та електричної підстанції на території гаражного кооперативу. Причиною стало занесення стороннього джерела запалювання невстановленою особою. З 18 пожеж в екосистемах та смітниках 2 було загорання торфів на поймах річок на загальній площі 0,6 Га, 13 пожеж трав’яного настилу на площі 7,562 Га та 3 пожежі на смітниках на площі 130 кв.м..

Шановні громадяни, звертаємось до Вас з проханням дотримуватись вимоги пожежної безпеки. Будьте обачними, не залишайте вогонь без нагляду! Бережіть своє життя та здоров’я при поводженні на воді!

Також нагадуємо, що в нашій державі проводиться акція «Герой – рятівник року». Учасником Всеукраїнської акції “Герой – рятівник року” може стати кожний громадянин, який під час рятування людей, майна, ліквідації пожежі, аварії, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха виявив мужність і героїзм.
ГУ ДСНС України у Київській області нагадує дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті та на природі.


О.С.Забарило, головний фахівець Ірпінського МВ,
В.В.Скиба, начальник 54-ДПРП, с.м.т. Коцюбинське
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.