» » » Проведено огляд-конкурс виробів дітей працівників Пенсійного фонду України області

Проведено огляд-конкурс виробів дітей працівників Пенсійного фонду України області

В головному управлінні до Дня Незалежності проведено огляд-конкурс виробів дітей працівників Пенсійного фонду України області.

Було представлено роботи у віковій категорії «Діти дошкільного віку» у номінації кращий малюнок, віковій категорії «Діти дошкільного віку» у номінації аплікації та інших виробів, віковій категорії «Діти молодшого шкільного віку» у номінації кращий малюнок, віковій категорії «Діти молодшого шкільного віку» у номінації вишивки, віковій категорії «Діти молодшого шкільного віку» у номінації аплікації та інших виробів, віковій категорії «Діти старшого шкільного віку» у номінації кращий малюнок, віковій категорії «Діти старшого шкільного віку» у номінації вишивки, віковій категорії «Діти старшого шкільного віку» у номінації аплікації та інших виробів.

23 серпня 2013 оргкомітетом головного управління було визначено кращих авторів, в приміщенні головного управління їм були вручені грамоти та призи.
Також було визначено управління, яке приймало активну участь у проведенні конкурсу - управління Пенсійного фонду України у Білоцерківському районі.
Керівництвом головного управління та Київської обласної профспілкової організації працівників Пенсійного фонду України було прийнято рішення проводити такі виставки щорічно.
Прошу розмістити інформацію про проведення заходу на веб-сайтах райдержадімінстарцій та міських рад.
В. М. Верещак, перший заступник начальника головного управління 
Коментарів: 0
Додати коментар