» » » Строк видачі нових зразків паспортів відкладено

Строк видачі нових зразків паспортів відкладено

Часто в громадських місцях, транспорті або просто на вулиці звичайні люди мимохіть стають свідками чи, скоріше, слухачами розмов про те, що в паспортних відділення завжди довжелезні черги, працюють там самі неуки, та і взагалі панує повний хаос і ніхто нічого не хоче робити для людей, бо ж думають лише про себе.

Ми вирішили перевірити справедливість таких суджень «вуличних інформаторів» і завітати до КП «БУЖКГ», аби з’ясувати, чи справді все аж на стільки погано в середньостатистичному міському паспортному відділенні. А інформацію нам люб’язно погодилася надати паспортист КП «БУЖКГ» Вікторія Яцура.

– Вікторіє Владиславівно, чи не могли б ви нам розповісти про функції, які виконує паспортне відділення КП «БУЖКГ»?
– Ми готуємо пакет документів на реєстрацію осіб по будинках, які знаходяться на балансі КП «БУЖКГ» і передаємо їх до Ірпінського МВ управління Державної міграційної служби, тобто, люди подають документи на прописку чи на зняття з реєстрації, а потім ми відвозимо їх в Ірпінь. Також надаємо довідки і консультаційні послуги.

– Коли паспорт вже готовий, його можна забрати у вашому відділені чи треба їхати до Ірпінської міграційної служби?
– У нас паспортний відділ від ЖКГ, ми тільки готуємо документи, а видачею займається міграційна служба Ірпеня.

– Як відомо, фото в паспорті треба переклеювати у віці 25 і 40 років. Скільки часу після настання цього віку на це дається і що робити, якщо людина не встигла подати документи в ці строки?
– Ми збираємо документи на це, їх необхідно подати упродовж місяця після того,як людині виповнилося 25 або 40 років, але, якщо паспорт прострочений, його треба везти вже до Ірпінського МВ управління Державної міграційної служби і там на власника документа накладають штраф, раніше цим займалася міліція, зараз – міграційна служба.

– Чи займаєтеся ви підготовкою документів для оформлення закордонних паспортів?
– Цим займається міграційна служба Ірпеня, так як в Бучі своєї міграційної служби немає.

– Спостерігала, що у вашому паспортному відділенні не маленькі черги, як ви плануєте вирішувати цю проблему?
– У КП «БУЖКГ» працює два паспортиста, але один з них зараз у відпустці, тому на сьогодні у нас справді є черги, але ми намагаємося вирішити цю проблему. У паспортному відділені єдиний не робочий день (крім суботи та неділі) – середа,бо в цей день де підготовка та здача документів в Ірпінський МВ УДМС у Київській обл.. Решту днів працюємо з 8.30 до 16 або до 12, в залежності від того, який це день, але ми приймаємо людей навіть після прийомного часу, адже, якщо ви прийшли, я ж не скажу, що мій робочий день закінчився і ви можете йти додому.

До того ж, ми приймаємо, окрім людей, що мешкають в будинках, які знаходяться на балансі КП «БУЖКГ», ще й жителів приватного сектору та надаємо консультації всім, хто цього потребує.

– Відомо, що планують вводити нові зразки паспортів, чи скоро нам цього очікувати?
- Так, справді планують і є відповідний закон, але його ще переглядають, бо в ньому не все досконало. До кінця цього року паспортів нових зразків видавати не будуть. Але в майбутньому такі паспорти будуть видаватися тільки тим, хто робить перший паспорт або подає на вклейку фото, або ж за бажанням власника. Тобто, якщо ви маєте свій паспорт і не бажаєте його міняти, ніхто не буде вас змушувати це робити або застосовувати штрафні санкції.
Анна СМОЛЯР 
газета: "Бучанські новини" №28 від 26 липня 2013 року
  0
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
отец Арсений

OFFline

Може редактор знає,що то за КП БУЖ...
І що то за фахівці там працюють,які не мають найменшого поняття в якому віці законом передбачено вкеювати нові фото в паспорт?!

0
Helga Pataki

OFFline

  • Helga Pataki (44)
  • Місцевий
  • 27 липня 2013 12:46
"Решту днів працюємо з 8.30 до 16 або до 12, в залежності від того, який це день, але ми приймаємо людей навіть після прийомного часу, адже, якщо ви прийшли, я ж не скажу, що мій робочий день закінчився і ви можете йти додому."
Що то за робочий день? 3 години, 6 годин... Тому і черги величезні. А після прийомного часу, та коли починається обід - ще ЖОДНОГО разу не приймали!

0