» » » Травматологічний пункт Ірпінської ЦМЛ інформує

Травматологічний пункт Ірпінської ЦМЛ інформує

СТРИБОК У ВОДУ СПРИЧИНИВ ПАРАЛІЧ

Із 3 по 9 липня до травматологічного пункту Ірпінської ЦМЛ звернулося 247 осіб, із них 3 постраждалих у ДТП. Так, на трасі Київ-Ковель біля кафе «Шкіпер» (Ворзель) 72-річний киянин отримав перелом ребер, а в Ірпені на перехресті вул. Садова та 8 Березня 63-річна ірпінчанка травмувала грудну клітину.

Було зафіксовано: переломів — 53, серед них верхніх кінцівок — 25, нижніх — 12, черепа, хребта, тулуба та інших — 16; вивихів і розтягнень — 29; поранень — 90 (!); забоїв — 56; черепно-мозкових травм — 12.

Госпіталізовано: до травматологічного відділення — 10, хірургічного — 2, неврологічного — 1, реанімаційного
— 1 пацієнт. До Київської обласної клінічної лікарні направлено 11 осіб.

Святкові вихідні для багатьох закінчилися плачевно. Так, 33-річний заробітчанин, який приїхав до нас із Закарпаття, невдало пірнув у воду, внаслідок чого отримав перелом шийного відділу хребта та повний параліч рук і ніг, обтяжений спінальним шоком. Два дні чоловік пролежав у реанімації в Бучі, а потім його направили до Інституту нейрохірургії АМН України.

Кілька осіб «дострибалися» на Івана Купала через вогнище, внаслідок чого звернулися до травмпункту з термічними опіками ніг. Серед них 34-річний коцюбинчанин, якого госпіталізували в хірургічне відділення з опіками ніг і сідниць ІІ ступеню, і 43-річний киянин з опіками ніг І-ІІ ступеню. Після свята до травмпункту звернулися 6 осіб у стані важкого алкогольного сп’яніння. Всі вони — жителі Ірпеня, які в різних районах міста стали учасниками бійок. У двох із них вибито по кілька зубів і виявлено черепно-мозкові травми, у третього зламаний ніс, у двох інших — забійна рана обличчя і садна на спині.
Підготувала Юлія ГНІДЕНКО 
газета: "Ірпінський вісник" №29 від 12 липня 2013 року
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.