» » Список працівників Управління праці

Список працівників Управління праці

СПИСОК
працівників Управління праці, соціального захисту та захисту населення від наслідків
Чорнобильської катастрофи Бучанської міської ради
станом на 1.01.2012 р.


№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада
1Адаменко
Алла Віталіївна
завідувач відділення соціальної допомоги вдома Територіального центру
2Антоненко
Лариса Анатоліївна
провідний спеціаліст відділу з питань постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС
3Архипова
Тамара Миколаївна
головний спеціаліст з питань трудових відносин та оплати праці
4Базанова
Світлана Юріївна
Головний спеціаліст  підрозділу прийому  документів відділу «Єдина приймальня громадян»
5Білоус
Людмила Михайлівна
черговий по Управлінню
6Білоусько
Валентина Пилипівна
провідний спеціаліст підрозділу розрахунків та прийняття рішень відділу «Єдина приймальня громадян»
7Бурлаченко
Олена Володимирівна
соціальний робітник
8Васильєва
Наталія Володимирівна
головний державний соціальний інспектор
9Вакула
Катерина Олегівна
спеціаліст 1 категорії підрозділу прийому заяв відділу «Єдина приймальня громадян»
10Вінницька
Юлія Вікторівна
секретар-друкарка
11Вісик
Інна Геннадіївна
соціальний робітник
12Власенко Юлія Олександрівна секретар Управління
13Гулянська
Катерина Петрівна
головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення
14Германчук Марія Іванівнаспеціаліст 1 категорії підрозділу прийому заяв відділу «Єдина приймальня громадян»
15Грачова Тетяна Вікторівнапровідний спеціаліст сектору обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці
16Григор’єва
Любов Василівна
спеціаліст 1 категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності
17Демакіна
Світлана Миколаївна
головний спеціаліст з кадрово-правової роботи
18Джулай
Микола Миколайович
головний спеціаліст підрозділу автоматизованої обробки інформації
19Дика
Ольга Василівна
соціальний робітник
20Довгаль Любов Дмитрівнапровідний спеціаліст сектору обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці
21Дубас
Ніна Прокопівна
робітник з комплексного обслуговування та ремонту будинків, споруд і обладнання
22Заболотня
Марина Володимирівна
провідний спеціаліст сектору обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці
23Заїка
Наталя Миколаївна
Провідний спеціаліст підрозділу формування виплатних документів відділу «Єдина приймальня громадян»
24Замогильний
В’ячеслав Ігорович
водій Управління
25Каменська
Людмила Гаврилівна
соціальний робітник
26Каращук
Антоніна Яківна
соціальний робітник
27Карповець Олена Петрівна державний соціальний інспектор
28Краснодемський
Йосип Болеславович
Директор Територіального центру
29Кривохіжа
Катерина Йосипівна
спеціаліст 1 категорії відділу з питань постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС
30Коляда
Ганна Василівна
спеціаліст 1 категорії відділу з питань постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС
31Ковалевська
Світлана Олександрівна
соціальний робітник
32Кожемяка
Олена Олексіївна
головний спеціаліст з питань охорони праці та експертизи умов праці
33Кухар
Наталія Вікторівна
начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності
34Куцебаценко
Віктор Олександрович
черговий по Управлінню
35Кузнєцова
Ірина Петрівна
головний спеціаліст відділу з питань постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС
36Лагодна
Світлана Вікторівна
соціальний робітник
37Левченко
Валентина Миколаївна
черговий по Управлінню
38Марковська
Ксенія Василівна
начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення
39Назаренко
Ганна Василівна
в.о.начальника Управління, радник міського голови
40Пасічна
Ірина Юріївна
заступник начальника Управління
41Павловська
Олена Олександрівна
соціальний робітник
42Радченко
Ірина Олексіївна
головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення
43Ретьман
Світлана Михайлівна
начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин
44Романенко
Надія Захарівна
соціальний робітник
45Ромащук
Олена Геннадіївна
соціальний робітник
46Рябушко
Світлана Володимирівна
соціальний робітник
47Сірош
Тетяна Анатоліївна
начальник відділу «Єдина приймальня громадян»
48Сирота
Ольга Миколаївна
провідний спеціаліст сектору нагляду за додержанням вимог пенсійного законодавства
49Синиця
Галина Володимирівна
провідний спеціаліст 1 категорії підрозділу прийому заяв відділу «Єдина приймальня громадян»
50Святненко
Валентина Йосипівна
черговий по Управлінню
51Суха
Оксана Борисівна
головний спеціаліст підрозділу формування виплатних документів відділу «Єдина приймальня громадян»
52Скороход
Петро Віталійович
технік
53Танцюра
Яна Володимирівна
головний спеціаліст підрозділу розрахунків та прийняття рішень відділу «Єдина приймальня громадян»
54Чайка
Надія Іванівна
головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності
55Швед
Наталія Вікторівна
спеціаліст 1 категорії відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення
56Шмелькова Ольга ВікторівнаНачальник відділу з питань постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС
  1
Коментарів: 0
Додати коментар