» » » У регіоні наркотикам оголошено війну!

У регіоні наркотикам оголошено війну!

Із 10 по 16 червня на території Приірпіння зареєстровано 5 крадіжок, 1 заволодіння автотранспортом та 7 випадків вилучення наркотиків.

ЗАВОЛОДІННЯ АВТОТРАНСПОРТОМ
11 червня до Ірпінського МВ надійшла заява від гр. К. (живе у Бучі), що невідома особа заволоділа його автомобілем ВАЗ-2108 синього кольору, який стояв біля будинку.

ВИЛУЧЕННЯ НАРКОТИКІВ
11 червня під час проведення заходів, спрямованих на виявлення фактів незаконного обігу наркотичних засобів, у Бучі був затриманий гр. Ш. (1986 р. н.), у якого при поверхневому огляді виявили скляну пляшку та шприц із залишками рідини коричневого кольору, зовні схожою на ацетильований опій. У бучанця Л. (1986 р.н.) також вилучили шприц зі схожою рідиною. Стало відомо, що у згаданому місті гр. Л. надавав своє житло для вживання опію гр. Ш.

13 червня у Бучі в гр. П. (1986 р. н.) при поверхневому огляді виявили презерватив з рідиною коричневого кольору, схожою на опій, яку вона зберігала для власного вживання без мети збуту.

14 червня у тому ж місті затримали гр. К. (1984 р. н.), у якого вилучили шприц з рідиною коричневого кольору, який він
зберігав без мети збуту. А в Ірпені було проведено оперативну закупівлю опію, під час якої у збувача знайшли шприц з рідиною коричневого кольору.

15 червня аналогічна операція пройшла у Бучі, у збувача виявили шприц з темною рідиною.

КРАДІЖКИ
10 червня в Ірпені з автомобіля гр. А., який стояв біля його будинку, зникла автомагнітола.

11 червня в Ірпені невідома особа пошкодила автомашину гр. П., який стояв неподалік його будинку, і теж забрала автомагнітолу. Постраждав і гр. Р.: злочинець розбив заднє ліве скло його
авто, яке було припарковане поблизу його будинку, і викрав гроші та набір інструментів.

13 червня у Бучі гр. А. побачив, що у його машини, яка стояла у дворі будинку, розбите переднє скло та немає магнітоли. А в Ірпені біля однієї зі шкіл у гр. Д. злодій поцупив велосипед.
«Ірпінський вісник» №26 від 19 червня 2013 року 
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Стекольщик

OFFline

на поле между стеколкой и бучей стоит сарай где торгуют дурью, а милиции плевать

0