» » Травмпункт повідомляє: 76-річну жінку покусали 4 бродячі собаки

Травмпункт повідомляє: 76-річну жінку покусали 4 бродячі собаки

З 17 по 23 квітня до травматологічного пункту Ірпінської ЦМЛ звернулося 249 осіб. Постраждалих у ДТП — 1 (крім того, 2 загиблих — унаслідок аварії в Ірпені в районі Машторфу і збитий поїздом у Бучі). Було зафіксовано: переломів — 63, з них верхніх кінцівок — 27, нижніх — 29; вивихів і розтягнень — 29; поранень — 67; ампутацій — 2; опіків — 5, черепно-мозкових травм — 22.

13 пацієнтів госпіталізовано до травматологічного, по 2 — до хірургічного та неврологічного відділень. До реанімації, на щастя, ніхто не потрапив. До Київської обласної клінічної лікарні направлено 9 пацієнтів.

Людей почали «атакувати» кліщі, і все більше громадян звертається до травмпункту із проханням витягнути їх або їхні залишки. Також зі статистики видно, що збільшилася кількість поранень під час будівельних робіт. Так, 54-річний житель Коцюбинського на будівництві зачепився за металеву решітку і відірвав собі пальця.

Зросла кількість дітей, травмованих на вулицях. Так, перелом обох кісток передпліччя отримала 9-річна дівчинка з Бучі, яку сильно вдарили м’ячем під час гри. 7-річний бучанець упав із велосипеда і також зламав передпліччя. А 5-річний хлопчик із Гостомеля впав на вулиці, зазнавши перелому променевої кістки.

Справжній жах наводять на жителів Приірпіння бродячі пси, які щотижня кусають людей. Так, на полі у Ворзелі 76-річну жінку покусали 4 собаки, внаслідок чого вона отримала тяжкі рвані рани (аж до кісток) гомілок обох ніг.
Юлія ГНІДЕНКО 
газета: "Ірпінський вісник" №18 від 26 квітня 2013 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.