» » » » Футбол: Стартував Чемпіонат Київської області 2013

Футбол: Стартував Чемпіонат Київської області 2013

Чемпіонат Київської області 2013. Перший тур.

13 квітня стартував Чемпіонат Київської області зразка 2013 року. Фактично сьогодні, ми вже мали переглядати результати третього туру, але негода, що засипала Україну снігом, змусила організаторів відстрочити старт перегонів на два тижні.

Чайка (Києво-Святошинський р-н) - Колос (Ковалівка) - 0:2
(Кузнєцов, 28, Коропецький, 73)

Думаю всі зі мною погодяться, що центральний матч першого туру відбувся на "Козак-Арені", що в Петропавлівській Борщагівці. Там господарі поля, чинний віце-чемпіон Київщини СК "Чайка" приймав чемпіона області ФК "Колос" (Ковалівка). Готувалися команди до поєдинку довго і наполегливо, розмовляючи із гравцями обох клубів розумів, що битва буде серйозна. Особливо старанно налаштовувалися на матч києво-святошинці, адже старт чемпіонату для них буде не з легких і втрачати очки у першому ж турі не хотілолось. Але все ж втратили пропустивши два гола. Наступний тур у віце-чемпіона теж прогулянковим не буде, адже на них чекає матч із оновленим ФК "Буча".

Діназ (Вишгород) - Рубін (Пісківка) - 2:1
(Кабанюк, 71, Жеребцов, 82 — Криштафович, 90+1)

У Лютежі на стадіоні Спортивно-оздоровчого комплексу "Діназ" зустрілися непримиримі у зимових баталіях суперники, а саме вишгородський "Діназ" та пісківський "Рубін". У цій зустрічі більш поталанило вихованцям Олександра Єжакова, в результаті 3 очки у господарів і жодного у гостей.

"Інтеграл" (Синява) - "Росичі" (Богуслав) - 3:0
(Бичков, 36, Рисенко, 44, Вакула, 63)

Жодного шансу на перемогу не залишили вихованці граючого тренера Сергія Шевченка богуславським "Росичам". У міжсезонні команда підсилилась декількома досить відомими гравцями, повернувся Андрій Білоцерківець, прийшли у клуб брати Поліщуки та Дмитро Вакула, тож на футбольній мапі Київщини маємо ще одного серйозного гравця.

ФК "Путрівка" - "Динамо" (Фастів) - 2:1
(Сіренко, 8, Антонюк, 85, пн — Портянкін, 36)

Мабуть переоцінили свої сили путрівці вийшовши на поле КДЮСШ-15 проти фастівчан, адже ми всі добре знаємо "Динамо" з Фастова завжди була не простою командою, хлопці навіть програючи могли добре потріпати нерви будь якому лідеру. Так вийшло і цього разу, гравці "Путрівки" з великими зусиллями отримали перевагу у один м'яч вигравши 2:1.

"Хілд-Любомир" (Ставище) - ФК "Бровари" - 2:1
(Кот, 51, Гонта, 53 — Кушка, 7). Вилучення: Дорофєєв (Бровари, 55)

Напередодні побувавши на тренуванні броварчан навіть дещо засумнівався у тому, що ставищани вирвуть бодай нічию, адже підбір виконавців у городян досить солідний, тут і Панфілов і Науменко і Якимлюк і Дорофєєв, всі екс "Буча", Антоненко, Воробей та інші. Любомирці ж маючи травмованими третину основи могли покладатися лише на своїх вихованців і досвід старожилів команди. Пропустивши у першому таймі у другому ставищани мобілізувалися і змогли не тільки відновити паритет а й вийти вперед. На тому і закінчили. Було у цьому поєдинку і вилучення, приблизно на 55 хвилині за небезпечну атаку суперника ззаду Сергій Бойко відправив відпочивати Дорофєєва.

РВУФК - ФК "Буча" - 1:3
(Щолоков, 35 — Хабіб, 59, Батальський, 69, О.Клименко, 81)

Матч між вихованцями київського РВУФК тренує яких Віктор Іщенко, та ФК "Буча" розпочався на годину пізніше запланованого. Річ в тім, що нічний дощ перетворив і так не ідеальне поле киян у сравжню багнюку. Тож довелося терміново підшукувати запасний варіант. На зустріч керівництву РВУФК по сусідськи пішов Торгово-Економічний університет, тож о 13-00 поєдинок стартував.

Не сказав би, що бучанці почали слабше, але якась невпевненість і нервозність у діях команди відчувалася, мабуть саме такий стан і сприяв тому, щоб кияни на 35-й хвилині відкрили рахунок, відзначився Дмитро Щолоков.

Переламати хід подій гостям із пристоличного міста вдалося лише у другому таймі. На 59-й хвилині Хабіб зрівнює рахунок, через 10 хвилин Батальський виводить бучанців вперед, а за 10 хвилин до кінця матчу Клименко забиває третій гол у ворота киян.

ФК "ВОЛОДАРКА" — ФК "ЯГОТИН" — 1:0
(Станенко, 61). Вилучення: Т.Малюга (Яготин, 30)