» » » З 1 квітня 2013 року – нова форма декларації з ПДВ!

З 1 квітня 2013 року – нова форма декларації з ПДВ!

Увага! З 1 квітня 2013 року – нова форма декларації з ПДВ!

Ірпінська ОДПІ Київської області ДПС повідомляє, що суб'єкти господарювання, які застосовують спеціальний режим оподаткування, подають крім декларації з ПДВ з відміткою "загальна", ще й декларацію з відміткою про спецрежим оподаткування для відображення відповідного виду діяльності платника.

Ірпінська ОДПІ Київської області ДПС нагадує, що наказом Міністерства фінансів України від 17.12.2012 року № 1342 "Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 25 листопада 2011 року № 1492", який набрав чинності з 05.02.2013 року, внесено зміни до форм податкової звітності з податку на додану вартість та Порядку заповнення і подання податкової звітності з ПДВ.

Зазначеним наказом скорочено кількість податкової звітності шляхом переходу від чотирьох форм податкових декларацій з податку на додану вартість до однієї.

Зазначена форма декларації буде застосовуватись всіма платниками податку на додану вартість, в т.ч. і платниками, які застосовують спеціальний режим оподаткування, для відображення результатів діяльності та проведення розрахунків з державним бюджетом (з відміткою "загальна").
Суб'єкти господарювання, які застосовують спеціальний режим оподаткування, подають крім декларації з ПДВ з відміткою "загальна", ще й декларацію з відміткою про спецрежим оподаткування для відображення відповідного виду діяльності платника.

Нова форма декларації з ПДВ вводиться в дію для звітності, поданої починаючи з 1 квітня 2013 року.
Увага! Враховуючи приписи ст. 46, 48, 49 Податкового кодексу України якщо податкова звітність, складена з порушенням встановленого порядку, платнику податків буде відмовлено органами ДПС у прийнятті його податкової декларації.

Завантажити нову форму декларації з ПДВ:
ПДФ: Скачать файл: deka_pdv_0502-all.pdf [886,17 Kb] (cкачиваний: 557)
Посмотреть онлайн файл: deka_pdv_0502-all.pdf

Exsel: Скачать файл: deka_pdv_0502.zip [91,4 Kb] (cкачиваний: 557)
Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Ірпінської ОДПІ Київської області ДПС 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар