» » » ОДПІ: Про стан розгляду звернень громадян

ОДПІ: Про стан розгляду звернень громадян

З початку 2013 року до Ірпінської ОДПІ надійшло 7 письмових звернень від громадян, що на 3 звернення більше ніж за відповідний період 2012 року (4), з них 7 заяв (100%), скарг та пропозицій не надходило.

Станом на звітну дату Ірпінською ОДПІ Київської області ДПС розглянуто та надано відповіді на 6 звернення, одне звернення перебуває на розгляді.
Фактів ненадання відповідей на звернення або порушення термінів їх надання не зафіксовано.
У більшості звернень, які надійшли до Ірпінською ОДПІ Київської області ДПС, мали консультативний характер.
У І кварталі 2013 року до Ірпінською ОДПІ Київської області ДПС не надійшло колективних звернень від громадян.

З метою забезпечення можливості громадянами їх конституційного права на звернення посадовими особами Ірпінською ОДПІ Київської області ДПС постійно здійснюються особисті прийоми громадян.

Упродовж січня-березня 2013 року посадовими особами Ірпінською ОДПІ Київської області ДПС проведено 4 особистих прийоми громадян. За відповідний період минулого року до посадових осіб органів ДПС звернулося 6 громадян.

Аналіз тематики звернень громадян та питань, які порушувалися під час особистих прийомів в податкових органах, свідчить, що громадяни найбільше цікавляться питаннями оподаткування доходів фізичних осіб та застосування спрощеної системи оподаткування.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар