» » Про підвищення тарифів

Про підвищення тарифів

На підставі рішення сесії Бучанської міської ради № 1547-57-V від 29.10.2009 року „Про визначення виконавців житлово-комунальних послуг в житлово-комунальній галузі м.Буча” Комунальне підприємство „Бучанське управління житлово-комунального господарства” визначено виконавцем послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в м. Буча. Діючий тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій розрахований на рівні витрат затверджений рішенням Виконавчого комітету Бучанської міської ради № 118 від 14.05.2009 року. За період з 2009 року по теперішній час значно виросли ціни на енергоносії, на паливно мастильні матеріали, талони на знешкодження ТПВ, запчастини, матеріали, спецодяг та інвентар, зросла мінімальна заробітна плата.

За таких умов діючий тариф не покриває економічно обгрунтовані витрати на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
В зв’язку із збитковістю підприємства не вистачає коштів для придбання паливно-мастильних матеріалів, талонів на знешкодження ТПВ, запасних частин та матеріалів для виконання ремонтних робіт, виплати заробітної плати працівникам у відповідності з чинним законодавством. Враховуючи викладене, єдиним прийнятним на цей час шляхом недопущення подальшої руйнації житлового фонду та забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків і споруд та прибудинкових територій є прийняття тарифів на послуги з їх утримання, які будуть відповідати та повністю відшкодовувати економічно обґрунтовувані витрати підприємства.

З метою підвищення рівня якості послуг з утримання будинків і споруд та при будинкових територій, економічної доцільності та приведення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у відповідність до рівня економічно обґрунтованих витрат, керуючись Постановою Кабінету міністрів України від 01.06.2011р. № 869 „Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги”, якою затверджено „Порядок формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та при будинкових територій” та у зв’язку з ростом цін на пальне, вартості захоронення твердих побутових відходів, електроенергію і збільшенням розмірів мінімальної заробітної плати, відповідно до законів України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, „Про житлово-комунальні послуги” та „Про місцеве самоврядування в Україні” КП „Бучанське УЖКГ” надає для ознайомлення:

Розрахунок тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій


Звернення та відгуки громадян надсилати до КП "БУЖКГ" за адресою: 08292, м.Буча, вул. Енергетиків, буд. 2 та за телефоном 49-092.


Начальник КП „Бучанське УЖКГ” В.Д. Кравчук
  0
Коментарів: 5
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
kordon

OFFline

 • kordon (25)
 • Місцевий
 • 15 березня 2013 16:01
та Вам сколько не плати, все ровно качество услуг не улучшится! если у вас проблема лампочку вкрутить (а с квартиры 5 грн./мес на освещение идет!), то о чем может быть дальше речь... начните с элементарного, научите диспетчеров общаться нормально, а то они с таким гонором принимают заявку, вроде я к ним дамой звоню... ну после повышения тарифов с Бучанским ЖКГ будет другой разговор, если хоть одну услугу не предоставят как положено, буду судится за любую мелочь! достали уже....

0
kordon

OFFline

 • kordon (25)
 • Місцевий
 • 15 березня 2013 21:41
что то не понятно, почему для категории домов где лифт по карточках, ЖКГ еще насчитал электроэнергию для лифтов 0,06 коп.??? стоимость проезда и так 0,37!!! вот вам еще переплата около 4 грн./мес. ни за что..... они че цифры с неба берут...

и еще как то странно, без карточек в лифтах абонплата 0,28коп., в среднем 20 грн/мес, а с карточками накатываем по 70-100грн.??? вот реальные цыфри, за пол месяца мы уже накатали на лифте 37грн. как ввели карточную систему!!!

0
planeta

OFFline

 • planeta (2)
 • Користувачі
 • 16 березня 2013 14:32
Да, есть такое с диспетчерами. Но они только "приемщики" жалоб и заявок. Я писала вопрос Мэру на форуме. Я с 03,12,12 по 29,12,12 делала каждый день заявки в ЖЭК по тел 25790, там все тихо-мирно закрывалось, то электриками то еще кем-то, так говорили диспетчера, что моя заявка выполнена. Дошло до того, что пришлось обращаться на Урядову лінію то тел 0-800-507-309. И в течении 3х роб дней - все было сделано, а мне пришло письмо что все выполнено!!! Либо начальником ЖЭКа не контролируется данная работа подчиненных, за которую мы оплачиваем и они с этого получают ту самую зароботную плату, либо он плохой начальник, что не может правильно организовать работу подопечных. Я уверенна, если тарифы будут повышенны, а услуги останутся на том же уровне что сегодня, то такие письма будут поступать ежедневно в гор.совет с Кабмина.

0
mirole

OFFline

 • mirole (12)
 • Місцевий
 • 16 березня 2013 21:48
З таблиці не зовсім зроуміло - звичайна 5-поверхова "хрущівка" обслуговуватиметься за тарифом 2,26 чи 2,08?

0
vector1

OFFline

 • vector1 (5)
 • Користувачі
 • 22 березня 2013 00:02
А що таке часкові послуги?

0