Лист до редакції газети

Вельмишановні журналісти редакції улюбленої газети «Бучанські новини»!

Просимо посприяти у вирішенні дуже важливого для мешканців вулиці Склозаводська питання.
Починаючи з Нового року нам було відключено проводове радіомовлення. Ми телефонували до ремонтної служби радіо багато разів, однак одна і та ж відмовка – «ваша заявка прийнята. Працюють». Пройшло вже півтора місяця від початку подання наших заяв, однак нічого не змінюється. Ми розуміли б, якби десь були обірвані проводи, однак радіо то шепоче, то відключається зовсім. Це вже не така безперспективна справа – треба хоч щось робити!
Мешканці дуже стурбовані тим, що в них намагаються відібрати єдине, що тримає їх, що дає їм розраду – розумні передачі Українського радіо. Нам не цікаво слухати російськомовні пусті передачі багатьох FM-каналів, тим більше, що не у кожного мешканця є такі приймачі, а гроші за проводове мовлення виплачуємо вчасно.
Якщо це в ваших силах, розберіться, будь ласка, з цим питанням і повідомте про можливість чи неможливість його вирішення чи через газету чи на електронну адресу.

З повагою, Наталія Олександрівна


З подібними «зауваженнями» щодо роботи «Укртелекому» бучанці часто звертаються до редакції газети. Але, на жаль, вплинути на якість роботи цієї контори не так просто. Працівники ремонтної служби телефоном відповіли, що про цю проблему знають, а не вирішують її тому, що область не дає коштів на бензин, транспорт і т.д. Диспетчер порадила з подібними питаннями звертатися безпосередньо до начальника. Покищо усі наші спроби зв’язатися з начальником не увінчалися успіхом.
Редакція взяла до уваги дане прохання, і буде намагатися добитися відповіді від «компететних» осіб.
газета: "Бучанські новини" №8 від 22 лютого 2013 року
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.