УПФУ інформує

12.10.2012 року набрав чинності Закон України № 5292-VI «Про внесення змін до статей 9 і 25 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування"» від 18 вересня 2012 року, яким внесено такі зміни:

Платники єдиного внеску, зазначені у пункті 4 частини першої статті 4 цього Закону, а саме фізичні особи-підприємці, які працюють на загальній системі оподаткування зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний рік, до 10 лютого наступного року.

Фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та членів сімей таких осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, які сплачують єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

Платники єдиного внеску, зазначені у пункті 5 частини першої статті 4 цього Закону, а саме особи, які забезпечують себе роботою самостійно – займаються незалежною професійною діяльністю, в тому числі адвокатською та нотаріальною діяльністю зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний рік, до 1 травня наступного року.

Періодом, за який платники єдиного внеску подають звітність до територіального органу Пенсійного фонду (звітним періодом), є календарний рік".

Термін сплати за найманих працівників залишився незмінним - сплата єдиного внеску, нарахованого за календарний місяць, проводиться не пізніше 20 числа наступного місяця.
Управління Пенсійного фонду України у місті Буча 
Коментарів: 0
Додати коментар