» » Подарунок для школы

Подарунок для школы

У народі кажуть: «Весна красна квітами, а осінь — плодами». Усі ми цінуємо осінь за щедрі врожаї, якими вона нас пригощає. Та не кожен з нас усвідомлює, скільки потрібно докласти зусиль, щоб мати гарний результат, і що кожен результат буде лише тоді, коли плідно попрацюєш.

Приємний та неочікуваний подарунок зробив для наших теперішніх та майбутніх школярів депутат Ірпінської міської ради Прилипко Юрій Ілліч! Він подарував Ірпінській школі №13 - 60 саджанців фруктових дерев! З неабиякою радістю прийняли ми цей дарунок, адже користь від нього очевидна: і гарне та затишне шкільне подвір’я, і плоди, які принесуть задоволення всім, хто їх коштуватиме. Та головне-це згуртованість учнів однією спільною ідеєю та працею, розуміння того, що результат буде лише від кропіткої та наполегливої праці на спільний результат.


Облаштувати наше подвір’я допомагали учні 11-А класу разом із класним керівником Захлюпаною Н.П., учні 11-Б класу (класний керівник Чернюк М.І.), учні 10-А класу (класний керівник Турбаєва Т.М.), учні 10-Б класу (класний керівник Конюшок Н.М.), учні 8-Б класу( класний керівник Антонюк Ю.О.). Усі ми разом сподіваємось, що через декілька років наші учні зможуть скуштувати соковиті фрукти з власного шкільного саду.
Тому звертаємось до всіх, хто небайдужий: не ламайте дерева та не нищіть працю дітей, своїх однолітків та друзів.
www.gostomel.pp.net.ua 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар