» » Ірпінський податковий замовив проект концертного центру

Ірпінський податковий замовив проект концертного центру

Університет Петра Мельника замовив проект концертного центру, витративши на будівництво вже третину мільярда

Національний університет Державної податкової служби України 18 жовтня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «КС- інжиніринг» на проектні роботи по реконструкції гуртожитку з будівництвом центру дозвілля по вулиці Садова, 86-а в м.Ірпені, Київської області. Вартість угоди склала 8,91 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

До кінця 2013 року потрібно виконати двостадійне проектування – «Проект» та «Робочу документацію».
Податковий університет, очолюваний народним депутатом від Партії регіонів Петром Мельником, хоче провести другу чергу реконструкції гуртожитку №1. Заплановано перепланування приміщень, ремонт покрівлі, обладнання місць для куріння, переобладнання сантехнічних вузлів, встановлення на кухнях електроплит, заміну інженерних мереж.

Також планується будівництво 5-поверхового центру дозвілля з універсальним концертно-танцювальним залом на 1000 місць і лекційно–інформаційними залами загальною площею 1500 кв.м. на 1-3 поверхах прибудови до центру дозвілля. Для центру має бути зведено автостоянку на 122 машиномісця. Площа забудови становить 0,59 га, загальна площа всіх приміщень становитиме понад 15 тис кв.м.
Засновником ТОВ «КС-інжиніринг» є Євген Зубач, раніше відомий як заступник директора Інституту «Київцивільпроект». Єдиним конкурентом на тендері було ПАТ «Київське спеціалізоване ремонтно-будівельне товариство», основними акціонерами якого є Олександр Мельник та син нардепа Максим Мельник. Різниця в пропозиціях склала 0,3%.
За останні три роки університет податкової замовив будівельні роботи на загальну суму 315,71 млн грн.
www.nashigroshi.org 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.