» » » Умови вступу до ВНЗ у 2013 році

Умови вступу до ВНЗ у 2013 році

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту оприлюднило умови прийому абітурієнтів до вищих навчальних закладів. Змін у порівнянні з вступною кампанією цього року виявилося небагато.

Як повідомляється, прийом документів від абітурієнтів на стаціонар буде проходити з 1 по 31 липня.
Мінімальний прохідний бал за результатами ЗНО складе 124 для непрофільних предметів та 140 для профільних.
Крім того, після проходження підготовчих курсів від вузу, абітурієнт зможе отримати 20 додаткових балів, а за призові місця на олімпіадах можуть бути нараховані ще 50 балів.
Як і раніше залишилося умова, що абітурієнт має право подавати документи до п'яти навчальних закладів на три спеціальності в кожному з них. Планується, що перші списки надійшли студентів будуть вивішені 1 серпня, як і в цьому році. На денну форму навчання студентів зарахують до 11 серпня.
За даними Міносвіти, у 2013 році випускників 9-х та 11-х класів буде 634 000 чоловік, що на 48 тисяч менше, ніж у цьому році. Серед суттєвих змін те, що іноземні громадяни з цього року будуть навчатися тільки на контракті, проте платити будуть тільки після надходження, так як раніше були прецеденти з приводу передчасної оплати.
У той же час, Єдина електронна система подачі документів продовжить свою роботу, незважаючи на критику. Над усуненням її недоліків зараз працюють фахівці.
газета: "Коммерсантъ Украина", №186, 16.11.2012
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.