» » » » Бучанські футболісти – у фіналі Кубка області

Бучанські футболісти – у фіналі Кубка області

Нагадаємо читачам, що проведення Кубка Київської області зі шкільного футболу було ініційовано та проходить за повної підтримки голови Київської обласної державної адміністрації та одночасно голови Київської обласної федерації футболу Анатолія Присяжнюка.

Півфінальні змагання відбулися 13 жовтня в чотирьох містах Київської області, а саме: в Бородянці, Фастові, Лютежі (Вишгородського району) та Ставищах.
Слід зазначити, що жодне місто, що мало честь приймати зазначені змагання, не підвело організаторів та підтримало позитивний імідж своїх районів та міст. А головне статус змагань.
Право представляти свої команди в півфінальній стадії змагань вибороли 16 команд за підсумками зональних ігор.
Зокрема, у третій півфінальній групі змагалися команди: Бородянського та Броварського районів, міст Василькова, Бучі та Ірпеня. Змагання були організовані на прекрасному фізкультурно-оздоровчому комплексі «Борекс». За чудову підготовку та проведення змагань оргкомітет висловлює подяку голові СФК «Борекс» Віталію Піліпенку, директору стадіону Олександру Ліхну, директору Бородянської ДЮСШ Володимиру Шомі, керівництву Бородянської районної державної адміністрації та безпосередньо відділу освіти Бородянської РДА.
У запеклій та безкомпромісній боротьбі право виступити у фіналі вибороли команди міст Бучі та Ірпеня. Наші юні земляки (тренер Ніна Полякова) показали прекрасну фізичну підготовку, майстерність та витривалість. Ми вітаємо переможців півфінальних змагань! Але найголовніший здобуток – попереду.

20 жовтня у місті Бучі, на стадіоні «Ювілейний» (об 11.00 годині), відбудеться фінал Кубка Київської області зі шкільного футболу серед дітей 2002-2003 років народження. Нашими суперниками будуть представники Білоцерківського, Кагарлицького, Вишгородського, Макарівського районів та міст Бровари, Ірпеня та Фастова. Тож, запрошуємо відвідати це футбольне свято.

Сподіваємося, що головна нагорода Київщини опиниться в руках бучанців!
газета: «Бучанські новини» №42 від 19 жовтня 2012 року
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.