» » У Податковому університеті відбулась спартакіада серед депутатів

У Податковому університеті відбулась спартакіада серед депутатів

29 вересня на стадіоні спортивного комплексу Податкового університету відбулась спартакіада серед депутатів обласної, міських (міст обласного значення), районних, сільських та селищних рад Київщини. В урочистому відкритті заходу взяв участь голова Київської обласної ради Олександр Качний, народний депутат, ректор Національного університету державної податкової служби України Петро Мельник, депутат Київської обласної ради Наталія Семко, голова Києво-Святошинської районної ради Володимир Луцюк, перший заступник Ірпінського міського голови Микола Головкевич.

«2012 рік – це рік спорту. Україна на високому рівні приймала Чемпіонат Євро-2012. Наші спортсмени досить успішно представляли Україну на Олімпіаді в Лондоні», - сказав Олександр Качний. За його словами, завдяки плідній співпраці усіх гілок влади за останні два роки на Київщині вже збудовано 29 спортивних майданчиків.

Петро Мельник у вітальному слові на адресу учасників спартакіади зазначив: «Проведення подібних заходів сприяє популяризації здорового способу життя та зростанню сподвижників і прихильників фізичної культури і спорту. Влада багато робить задля розвитку здорового способу життя як на Київщині, так і в Україні». Він також зазначив, що пишається Валерієм Андрійцевим, студентом Податкового університету, який став срібним призером Олімпіади у Лондоні.

На фото: депутат Бучанської міської ради Світлана Остапа,
голова Київської обласної ради Олександр Качний,
депутат Бучанської міської ради Олег Гайдай

Спартакіада відбулася за сприяння та при підтримці Київської обласної ради, Київської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Змагання відбувались з семи видів спорту: настільний теніс, шахи, шашки, перетягування канату, легка атлетика, волейбол та футбол. Переможці та призери Спартакіади отримали заслужені нагороди – дипломи, медалі та кубки.

www.kotsubynske.info 
спорт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.