» » Лист-звернення до міського Голови від мешканців вулиці Пушкінської

Лист-звернення до міського Голови від мешканців вулиці Пушкінської

Ми, мешканці домівок по вул. Пушкінській (д. 7, 7Д, 1-Б, 3, 5 ), звертаємось до Вас із проханням про допомогу. З початку 2012 року поруч із нашими будинками розпочалось будівництво житлового комплексу «Rich Town» (www.richtown.com.ua), Генеральний підрядник ТОВ «Будрегіонінвест». За проектом, який представлений на сайті, це має бути дуже гарне та затишне місце.
Але ми звертаємось до Вас із проханням втрутитись та допомогти нам. Будівельна техніка, а саме КАМАЗи та бетономішалки, які щоденно (а в деякі дні, коли заливають каркас будинку, кожні 5 хвилин) проїжджають повз наші дома - руйнують їх.ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ
Шановний Анатолій Петрович,


Ми, мешканці домівок по вул. Пушкінській (д. 7, 7Д, 1-Б, 3, 5 ), звертаємось до Вас із проханням про допомогу. З початку 2012 року поруч із нашими будинками розпочалось будівництво житлового комплексу «Rich Town», Генеральний підрядник ТОВ «Будрегіонінвест». За проектом, який представлений на сайті, це має бути дуже гарне та затишне місце.

Але ми звертаємось до Вас із проханням втрутитись та допомогти нам. Будівельна техніка, а саме КАМАЗи та бетономішалки, які щоденно (а в деякі дні, коли заливають каркас будинку, кожні 5 хвилин) проїжджають повз наші дома - руйнують їх. Асфальтованої дороги біля наших будинків немає, дорога – ґрунтова. Відстань від стіни дому 7 та 7Д до дороги – 4 м. КАМАЗи та бетономішалки дуже важкі і тому, коли вони проїжджають повз будинок, знаходячись усередині, відчуваєш вібрацію. Фундамент від постійної вібрації руйнується. Будівництво – тривалий процес, згідно плану забудови http://www.richtown.com.ua/generalniy-plan.html вся земельна ділянка перед нашими домами буде забудована. Тобто, ця техніка ще довго буде обслуговувати будівельний майданчик, тому наші будинки можуть цього просто не витримати.

До того ж, машини здіймають пил, що стоїть вище 3го поверху, тому неможна відкрити вікна та провітрити квартиру/дім, бо весь цей пил миттєво опиняється всередині. Майже в кожному домі/квартирі є діти: від немовлят до діток шкільного віку. Біля наших будинків неможливо гуляти з коляскою через постійний рух КАМАЗів та пил, що вони здіймають. В спеку ми вимушені були сидіти в зачинених квартирах та домах, де в приміщенні було понад 30 градусів вище нуля, щоб наші діти не ковтали пилюку. Ми вже не говоримо про постійний шум від руху цього транспорту…
Машини проїжджають заправку Shell по вул. Шевченко (якщо рухатись з центру Бучі), повертають направо і ще раз направо на вул. Пушкінську, рухаючись повз наші будинки. Ми вимагаємо, щоб рух будівельного транспорту був перенесений. Наприклад, машини можуть, рухаючись по вул. Шевченко (якщо рухатись з центру Бучі), повертати посередині між вулицею Гоголя та заправкою Shell поруч із офісом відділу продаж квартир ЖК «Rich Town» (це скоротить маршрут будівельного транспорту).

Крім того, користуючись нагодою звернутися до Вас, повідомляємо, що прямо перед будівлею 7 та 7Д (відстань до дому 7 м) на земельній ділянці, що відведена для будівницта житлового комплексу «Rich Town», знаходяться сухі сосни, що можуть або впасти на будівлю, пішоходів, транспорт, або можуть спалахнути від блискавки чи будь-якого іншого джерела вогню і тоді полум’я миттєво перекинеться на будівлю. Ми звертаємось із проханням прибрати ці сухі дерева, бо турбуємось про наше життя та життя наших дітей.

Підсумуємо наше звернення до Вас:
1. Перенести маршрут руху будівельного транспорту та спецтехніки ЖК “RichTown”
2. Перенести дорогу повз будівлю 7 та 7Д далі від будівлі – врахувати це в проекті забудови житлового комплексу «Rich Town»
3. Прибрати сухі сосни перед будівлею 7 та 7Д.

З повагою та сподіваючись на Вашу допомогу,
мешканці вул. Пушкінської..
Олена Вовк 
Буча Річтаун
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.