» » » Організація роботи сервісного центру обслуговування платників податків в Ірпінській ОДПІ Київської області

Організація роботи сервісного центру обслуговування платників податків в Ірпінській ОДПІ Київської області

Організація роботи сервісного центру обслуговування платників податків в Ірпінській ОДПІ Київської області
7 серпня 2012 року в Ірпінській ОДПІ Київської області відбулось урочисте відкриття центру обслуговування платників податків, який функціонує з 31 липня 2012 року.
Надання послуг платника податків здійснюється на першому поверсі у чотирьох окремих залах, які функціонують злагоджено і забезпечують максимальний сервіс для платників податків: зал прийому звітності, вхідної кореспонденції, зал надання податкових консультацій, зал обслуговування платників податків – юридичних осіб, зал обслуговування платників податків – фізичних осіб.
Центр забезпечено доступом до мережі Інтернет WI-FI, І-боксом з доступом до єдиної бази податкових знань, на телевізійному моніторі транслюється важлива та корисна інформація для платників податків. Все це сприяє підвищенню оперативності та якості обслуговування платників податків, заощадженню їхнього часу і сил при отриманні необхідних послуг та інформації.
Розроблені анкети відвідувача центру, відкрито скриньки заяв та пропозицій щодо роботи ЦООП. Надалі проводиться робота з вдосконалення та покращення рівня надання послуг в центрі обслуговування платників податків Ірпінського регіону.

[b]Перелік адміністративни послуг, які надає Ірпінська ОДПІ Київської області: Скачать файл: COPP-ROBOTA.pdf [331,97 Kb] (cкачиваний: 58)
Посмотреть онлайн файл: COPP-ROBOTA.pdf
Коментарів: 0
Додати коментар