» » » МНС: 6-8 серпня очікується спека до +42°С

МНС: 6-8 серпня очікується спека до +42°С

До кінця першої декади серпня до України продовжуватиме надходити гаряче сухе повітря з Нижнього Поволжя та Прикаспію, внаслідок цього в Україні посилюватиметься спека. Пік потепління очікується 6-8 серпня. Стовпчик термометра сягатиме у східних, південних та центральних областях +37…+39°С, місцями +40…+42°С. На решті території температура, особливо у західних та північних областях, буде на 3-5 градусів нижча. Про це під час брифінгу повідомив заступник директора Українського гідрометеорологічного центру МНС Анатолій Прокопенко.

На сьогодні найвищий рівень пожежної небезпеки оголошено на східних територіях України до лінії Житомирської, Вінницької, Чернівецької областей. На заході 5 рівень пожежної небезпеки спостерігається місцями. Така ситуація утримується досить тривалий час. Так, у південних, східних Дніпропетровській та Кіровоградській областях подібні умови тривають вже протягом 33-61 діб.

Також чисте небо і спека призводять до підвищення температури ґрунту. На сьогодні у середньому по Україні вона підвищилася до 55-60 градусів. Такий показник був у 2010 році, тоді він досяг 71 градусу.

На фото: 2 серпня, лісова пожежа між населеними пунктами с.Мироцьке та с.Блиставиця

Будьте обережні з вогнем!
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.