» » » Управління Пенсійного фонду України інформує

Управління Пенсійного фонду України інформує

Управління Пенсійного фонду України в місті Буча нагадує, що роботодавці зобов’язані в повному обсязі сплачувати єдиний внесок із заробітної плати своїх найманих працівників. Нараховані суми єдиного внеску за найманих працівників підлягають сплаті не пізніше, як 20-го числа наступного місяця. За звітними даними, станом на 20.07.2012 року підприємства ПраТ «Меліоратор», ТОВ «Бучанський завод «Веда», ТОВ «НВФ Базальтові технології», ТОВ «Амбер», ТОВ «Телекомунікації ХХІ», ТОВ «Прімум Компані», ТОВ «Маркітанг груп» є боржниками по єдиному соціальному внеску до Пенсійного фонду.

Відповідно до частини першої статті 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування » чітко встановлено, що для врахування періоду роботи до страхового стажу і для використання заробітку для розрахунку пенсії беруться лише ті періоди, за які сплачені внески в повному обсязі.

Працівники вказаних підприємств втрачають право одержувати в повному розмірі зароблену пенсію та робити перерахунок уже призначеної пенсії за ст. 42 :
- ПраТ «Меліоратор» - за червень 2012 року ;
- ТОВ «Бучанський завод «Веда» - з квітня по червень 2012 року ;
- ТОВ «НВФ Базальтові технології» - із січня по квітень 2012 року;
- ТОВ «Амбер» - за червень 2012 року;
- ТОВ «Телекомунікації ХХІ» - за червень 2012 року;
- ТОВ «Прімум Компані» - за червень 2012 року;
- ТОВ « Маркітант груп» - за червень 2012 року.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар