» » » Велорікша у Бучанському парку – зручно, весело, цікаво

Велорікша у Бучанському парку – зручно, весело, цікаво

«Неймовірні відчуття, просто чудова ідея, - говорить Тетяна, мати двох дітей, проїхавшись з ними по бучанському парку на велорікші. – Із задоволенням будемо кататися ще».
З першими теплими днями усі відвідувачі Бучанського центрального парку помітили на тінистих алеях екзотичний велотранспорт, на якому можна зручно, за 10-15 хвилин, оглянути кілька десятків гектарів найбільшого надбання та найгарнішого куточку міста.
Велотаксі, або, як його ще називають, велорікша – це легка машина, розрахована на двох пасажирів, яка не розвиває великої швидкості, але є екологічним та зручним транспортом для оглядових прогулянок. Вперше цей вид транспорту з’явився в Берліні. На вулицях міста постійно збільшувався потік автомобілів, що негативно відображалося на екології. Через це сьогодні велотаксі можна зустріти в багатьох європейських містах, не кажучи про Азію, звідки рікші взагалі походять.
Нещодавно велотаксі з’вилися в Бучі. І хоча це швидше атракціон, бучанцям не потрібно їхати у Європу чи до Азійських країн аби спробувати відчуттів екзотичного походження. Покататися можуть як дорослі, так і діти. Тож мерщій до парку за новими враженнями...
опубліковано в газеті "Бучанські новини" №28 від 13 липня 2012 року
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.