Подачу води відновлено

У суботу, 7 липня, жителі міста опинилися у «нестандартній» ситуації – протягом дня залишилися без води. На каналізаційно-насосній станції №8 сталася аварія. Каналізація фактично розірвала «засуви» - і «Ірпіньводоканал» був змушений припинити прийом стоків через подачу питної води. Для ліквідації надзвичайної ситуації були направлені всі сили – ремонтні бригади, спеціальна техніка. Зважаючи на серйозність поламки люди робили припущення, що вода у кранах з’явиться лише через декілька днів. Проте, працівники «Ірпіньводоканалу» спрацювали чітко і оперативно. Завдяки цьому, подача живильної рідини відновилася вже до вечора, і бучанці зітхнули з полегшенням.
Допомагала долати проблему і Бучанська міська рада. Зокрема, для врегулювання ситуації запросили підприємство «Блиставиця-вода». Воно постачало питну воду у 5 мікрорайонів міста, аби громадяни могли легше пережити аварію.
Основна частина населення з розумінням поставилася до вимушених незручностей, адже обладнання має властивість виходити з ладу. Особливо враховуючи літній період, коли забір води збільшується. Головне, щоб подібне не повторювалося у майбутньому.
газета: "Бучанські новини" №28 від 13 липня 2012 року
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.