» » » Вітання з Днем працівників податкової служби України!

Вітання з Днем працівників податкової служби України!

Шановні колеги, друзі!
Сердечно вітаю Вас із професійним святом - Днем працівників податкової служби України!

Цей день відзначається на загальнодержавному рівні, що є свідченням вагомості та значимості податкових органів у становленні та зміцненні нашої держави.
Від нашого вміння, професійності в значній мірі залежить наповнення державної казни, виконання важливих соціально-економічних завдань не тільки нашого району, а й України в цілому. Вірю, що наша сумлінна праця сприятиме утвердженню доброчесного і неупередженого ставлення до платників податків, подальшій розбудові податкової служби, її модернізації, зміцненню засад прозорості та зрозумілості дій податківців, піднесенню авторитету нашої професії.
У день професійного свята хочу побажати колективу Ірпінської ОДПІ, всім податківцям Київщини найвищого рівня професіоналізму нових трудових звершень та цікавих перспектив.

Сердечно бажаю Вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює вас енергією оновлення, дарує оптимізм і наснагу. Вам і вашим родинам – міцного здоров'я, щастя, нових професійних досягнень та благополуччя.
Із професійним святом Вас!

З повагою,
начальник Ірпінської ОДПІ Олег Папенко
Коментарів: 0
Додати коментар