» » Шановні батьки!

Шановні батьки!

З метою забезпечення єдності та наступності родинного та суспільного виховання, надання психолого-педагогічної допомоги батькам (законним представникам), підтримки всебічного розвитку особистості дітей, які не відвідують дошкільний заклад на базі міського методичного кабінету розпочав роботу Консультативний центр.

У Консультативному центрі можна одержати консультації з питань навчання, виховання та розвитку дітей дошкільного віку, дитячо-батьківських відносин, подолання труднощів у поводженні та спілкуванні з однолітками, консультації та рекомендації щодо загартовування, профілактиці вірусних захворювань, практичні рекомендації щодо організації здорового харчування дитини та вітамінотерапії, здорового способу життя

Допомога батькам надається на безкоштовній основі.
Із графіком та планом роботи Консультативного центру можна ознайомитися у відділі освіти на інформаційному стенді або на сайті www.bucha-osvita.ucoz.ua у рубриці "НОВИНИ".

Всіх бажаючих просимо звертатися за адресою - вул. Островського, 36 або за телефоном 49-705.План роботи консультативного центру
№ з/п Зміст роботи Термін виконання Відповідальні
1 Забезпечити  наявність нормативно-правових документів з питань охоплення дошкільною освітою, науково-методичної літератури, програм та методичних рекомендацій щодо підготовки до школи дітей старшого дошкільного віку постійноОпеньок Л.К.
2Провести облік дітей від народження до 6-тироківдо 10.09.12Завідувачі ДНЗ
3Проводити роботу серед батьків та громадськості щодо необхідності здобуття дітьми дошкільної освіти та отримання її в різноманітних формахпротягом рокуОпеньок Л.К. Завідувачі ДНЗ
4Ознайомити батьків з Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» і залучити їх до спільної діяльності червень-серпеньОпеньок Л.К.
5Підготувати анкети для вивчення побажань батьків з питань підготовки дітей до школивересеньОпеньок Л.К. Лисенко Н.Д.
6Підготувати  методичні рекомендації з питань організації та змісту навчання і виховання старших дошкільнятсерпень-вересеньОпеньок Л.К. Лисенко Н.Д. Порошинська Н.В.
7Провести консультації  з питань виховання дітей дошкільного віку  (за запитами батьків)постійноСпеціалісти консультативного центру


Графік  роботи
консультативного центру при міському методичному кабінеті

понеділок15.00 - 17.00
п’ятниця10.00 – 12.00


СКЛАД консультантів-спеціалістів консультативного центру
при міському методичному кабінеті

- Опеньок Л.К. – методист міського методичного кабінету  з дошкільної освіти.
- Лисенко Н.Д. -  методист міського методичного кабінету  практичної психології, соціальної роботи та  спеціальної педагогіки.
- Порошинська Н.В. – завідувач міської ПМПК.

Приходьте до нас!
Ми будемо раді Вам допомогти!
ММК відділу освіти Бучанської міської ради 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.