» » » Робота «транспортної» комісії

Робота «транспортної» комісії

23 травня відбулося засідання постійної комісій Бучанської міської ради з питань транспорту, зв’язку, торгівлі та побутового обслуговування, на якій вивчалися питання, що заплановані до розгляду на черговій сесії міської ради.

Зокрема, мова йшла про роботу комунального підприємства «Бучанське управлянні житлово-комунального господарства» щодо надання послуг у сфері житлово-комунального господарства та благоустрою у місті. На запитання голови комісії Олександра Таможнього та присутніх депутатів відповідав начальник управління Володимир Кравчук.
Як завжди, зверталася увага і на проблемні моменти у діяльності, і на перспективні завдання.

Перший заступник Бучанського міського голови Геннадій Дмитренко інформував про розгляд звернення ПАТ «Південтеплоенергомонтаж» щодо встановлення розміру орендної плати за земельну ділянку по вул. Шевченка, 3-В, в місті Бучі. А також – про розгляд звернення громадян Ю. Дулідзе та В. Зайцевої щодо продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки по вул. Яснополянська, 25-А.

Також на розгляд комісії виносилося питання про присвоєння назв новоствореним вулицям в місті Бучі. З цього приводу виступила завідувач відділом містобудування та архітектури Валентина Ткаченко. «Розпочато квартал житлової забудови (5-поверхові будинки) по вул. Депутатській. Тому є пропозиція назвати вулиці на честь Бориса Гмирі (відомий оперний співак) та Северина Наливайка (козацький отаман)», - повідомила посадовець.

Також у Бучі з’являться вулиці ім. Антоновича, Васильченка, Гетьмана, Верьовки.
Крім того, задля легшого звучання вирішили залишити у назвах лише прізвища діячів, без уточнення їхніх імен.
На останок, надійшла пропозиція ініціювати обговорення питання про роботу таксі в Бучі. Насамперед, мова йде про технічний стан і вигляд автомобіля, культурну поведінку з боку водія, облаштування стоянок. Щоправда, згідно чинного законодавства, всі «побажання» з боку органів місцевого самоврядування носитимуть тільки рекомендаційний характер.

За словами Олександра Таможнього, наразі комісія зосередила свою увагу на таких питаннях, як асфальтування доріг, облаштування зупинок, врегулювання питання руху маршрутів автобусів (зокрема нових) для зручнішого користування громадянами. Також у Бучі ведуться роботи по встановлення обмежувачів швидкості руху зі встановленням дорожніх знаків задля уникнення аварійних ситуацій на дорогах.

Більш детально всі пункти порядку денного будуть розглянуті на найближчій сесії міської ради і по кожному з них народні обранці приймуть остаточні рішення.
газета: "Бучанські новини" №22 від 1 червня 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.