» » » » Футбол: Чемпіонат Київської області 2012

Футбол: Чемпіонат Київської області 2012

І гравці ФК "Буча" і вболівальники з нетерпінням чекали на цей поєдинок. Адже грати доведеться із командою досить не ординарною. Бронзовий призер чемпіонату 2011 року, володар кубку Макарова 2012 року, це тільки останні досягнення синявського "Інтегралу". Не заспокоював навіть той факт, що синявці у шостому турі програли петропавлівській "Чайці" - 5 : 3, а у сьомому не змогли здолати "Росичів" - 1 : 1.

Для ФК "Буча" синявський "Інтеграл" не просто суперник. Кожен поєдинок з командою із рокитнянщини носить принциповий характер. Адже з'явившись минулого року на горизонті Київщини, синявці зуміли кілька разів переграти бучанців, останні ж святкували перемогу лише раз. Тож сьогоднішня гра була своєрідним реваншем за минулі поразки.

Поєдинок обидві команди розпочали дуже обежно, але обережності на довго не вистачило. Потроху і господарі і гості почали збільшувати темп, стрімголов кидатися у атаки, не забуваючи при цьому про захист власних воріт. За півгодини першого тайму бучанцями були створені три досить небезпечні моменти біля воріт "Інтегралу", синявці ж загрожували воротам "Бучі" лише раз.

На 40-й хвилині лік голам започанкував Олександ Петрук, отримавши пас від Пластуна Олександр пошив у дурні відразу трьох захисників суперника і в падінні переправив круглого у дальній кут воріт. Цей гол був єдиний у першому таймі.

До 74-ї хвилини синявці намагалися гідно протистояти супернику. З перших хвилин другого тайму на поле виїшли відразу чотири свіжі гравці, які дещо пожвавили поєдинок, але недостатньо, щоб заволодіти ініціативою. І були покарані. Навісна передача з правого флангу, Петрук випереджає Яковчука - 2 : 0.

Подальша гра нагадувала, швидше, побиття. За три хвилини Роман Літовчак пробиває з дальньої дистанції, здавалося б такий собі удар, ніякої небезпеки, але прикрий випадок підставляє під удар ногу захисника і 3 : 0. Ще за дві хвилини у карному майданчику гостей на газоні опиняється гравець "Бучі", до справи береться Шиман, пенальті пробито - 4 : 0. А на останній хвилині основного часу Петрук робить хет-трик і 5 : 0.

Сьогодні бучанцям вдалося не просто переграти сильного суперника, а буквально знищити його. Наступного разу команди зустрінуться у другому колі. Як воно буде?

ФК "БУЧА"
Дмитро Бесп'ятчук, Олексій Ремезовський, Сергій Літовченко,
Олександр Клименко, Роман Науменко (Володимир Пластун 24'),
Сергій Дорофєєв (Євген Шиман 65'), Хабіб Мухамедоу, Роман Літовчак (Патрік Ебанда 78'),
Євген Кармаліта (Ілля Гагуха 46'), Олександр Петрук,
Андрій Пікуля (Дмитро Кікош 18', Дмитро Мануйленко 73').
Запасні: Євген Радченко.
Попередження: Дорофєєв 42', Ремезовський 75', Шиман 80'.
Голи: Петрук 40', 74', 90', Літовчак 77', Шиман 79'.
Президент: Василь Олексюк.
Тренер: Віктор Удалов.

ФК "Інтеграл" (Синява)
Юрій Яковчук, Віталій Коваль (Костянтин Іншаков 46'), Святослав Яловенко,
Андрій Чорногрицький, Андрій Руденко (Олексій Агафонов 46'),
Юрій Мельник, Олександр Олійник, Юрій Степанюк, Андрій Бенидечук (Андрій Кисіль 77'),
Андрій Пунько (Олександр Рисенко 46'), Олександр Бичков (Олег Якименко 46').
Запасні: Володимир Семенюк, Андрій Шевченко.
Попередження: Бенедичук 75', Агафонов 78'.
Президент: Микола Заєць.
Тренери: Сергій Шевченко, О. Руденко.

Результати інших матчів восьмого туру ви можете подивитися на сайті "Київщина спортивна".