» » Шановні споживачі послуг КП «Ірпіньводоканал»!

Шановні споживачі послуг КП «Ірпіньводоканал»!

На даний час в регіоні діють тарифи на водопостачання та водовідведення, які функціонують із жовтня 2009 року.
За цей період ціни на електроенергію для підприємства збільшилися на 153,3%, мінімальна заробітна плата – на 170%, ціна природного газу – на 183%, пального – на 198%.
Значно зросли ціни на матеріали та запасні частини для проведення ремонтів, вартість транспортування стоків для населення та бюджетних організацій збільшилася на 10%, для інших споживачів – на 23%.

Для забезпечення безперебійної роботи 103 артезіанських свердловин та 23 каналізаційних станцій підприємству необхідно своєчасно розраховуватися за спожиті електроенергію, газ, за транспортування стоків, своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам колективу, який налічує 242 особи.

На даний час тарифи для населення відшкодовують лише 70% фактичної собівартості цих послуг, а тому й виникла необхідність підняття тарифів. Ми зробили розрахунок тарифів, які лише покривають собівартість виробництва.

Просимо вас поставитися з порозумінням до необхідності підняття тарифів.

З повагою до абонентів адміністрація КП «Ірпіньводоканал»

Рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради
від 6 лютого 2012 р. (№ 20)
Про затвердження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, що надає комунальне підприємство «Ірпіньводоканал»


Розглянувши звернення комунального підприємства «Ірпіньводоканал» від 01.02.2012 р. №303 про погодження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, що надає комунальне підприємство «Ірпіньводоканал», з метою підвищення якості комунальних послуг, керуючись постановою Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та законами України «Про житлово-комунальні послуги», «Про місцеве самоврядування в Україні»,
враховуючи позитивні висновки робочої групи з перевірки обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги (протокол №15 від 27.01.2012 р.), виконавчий комітет Ірпінської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення, що надає комунальне підприємство «Ірпіньводоканал» з врахуванням ПДВ:

1.1. Для I групи споживачів (населення):
- плата за 1 м3 водопостачання – 3,98 грн.;
- плата за 1 м3 водовідведення – 6,19 грн.

1.2. Для II групи споживачів (бюджетні організації):
- плата за 1 м3 водопостачання – 4,04 грн.;
- плата за 1 м3 водовідведення – 7,52 грн.

1.3. Для III групи споживачів (всі інші споживачі):
- плата за 1 м3 водопоста чання – 5,10 грн.;
- плата за 1 м3 водовідведення – 9,65 грн.

1.4. Тариф на транспортування стоків для УЖКГ «Біличі» смт. Коцюбинське – 0,125 грн. з ПДВ за 1 м?.

2. У розрахунках за послуги:
- водопостачання – кількість холодної та гарячої води, яка використана споживачами, у разі побудинкового та квартирного обліку визначається за показниками засобів обліку;
- водовідведення – кількість стічних вод вважається рівною загальній кількості спожитої холодної води.

3. Вважати таким, що втратили чинність рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради №196 від 31.08.09 р. «Про приведення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, які надаються комунальним підприємством «Ірпіньводоканал» у відповідність до рівня економічно обґрунтованих витрат» та рішення. №255 від 10.11.2009 р. «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради № 196 від 31.08.2009 року «Про приведення тарифів на послуги з водопостачанню та водовідведення, які надаються комунальним підприємством «Ірпіньводоканал» у відповідність до рівня економічно обґрунтованих витрат».

4. Рішення набуває чинності з 1 березня 2012 року.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Л. Я.Михальченко.


В. СКАРЖИНСЬКИЙ, міський голова
газета: «Ірпінський вісник» № 7 від 10 лютого 2012 року
водопостачання водоканал
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.