Танцюють всі!

28 січня 2012 року в дитячо-юнацькій спортивній школі м. Ірпеня відбувся Відкритий фестиваль з спортивно-бальних танців «Кубок кристалу», організаторами якого виступили: Ліга танцю України клуб «факел», Московченко Олексій, відділ у справах фізичної культури та спорту Ірпінської міської ради та студія сучасного естрадного танцю «Жардін де ля данс» під патронатом Ірпінської міської ради та місцевих депутатів Андрія Страховського, Андрія Кривенка, Юрія Прилипка.

В турнірі взяли участь близько 200 дітей з Києва та Київської області, віком від 4 років. Змагання проходили за такими програмами: спортивно-бальний європейський танець (повільний вальс, танго, віденський вальс, фокстрот, квік-степ ) та спортивно-бальний латиноамериканський танець (ча-ча-ча, самба, румба, джайв), а також в номінаціях: хіп-хоп та шоу-денс.

Фестиваль проходив в теплій дружній атмосфері. Всі учасники залишились задоволеними, тому що поїхали додому з кубками та медалями, а також з солодкими подарунками.

Сподіваємось, що турніри зі спортивно-бального танцю стануть для нашого міста традиційними. А поки , як повідомили організатори, місто готується до проведення IV фестивалю мистецтв «MEGA STAR », який відбудеться 25 лютого 2012 року за адресою : м.Ірпінь, ІІІ Інтернаціоналу 183, в будинку Культури. Запрошуються всі бажаючі хореографічні колективи, студії, ансамблі прийняти участь вже в щорічному святі танцю від студії «Жардін де ля данс».

За інформацією звертатися в оргкомітет фестивалю за тел. 0930387293.В цих замаганнях приймав участь і танцювальний колектив бучанського Будинку культури (вул. Кірова, 15).

За кілька місяців роботи керівник гуртка Вікторія Пасльон навчила малечу не тільки вправним танцювальним рухам, а й умінню володіти собою, триматися на публіці. Завдяки наполегливості Вікторії Олександрівни, старанності дітей і їх батьків були отримані гарні результати.

У категорії ювенали до 7 років середня форма – за виконання таночків «Веселі малята» та «Стиляжний рок-н-рол» в золотому фіналі наймолодші учасники конкурсу вибороли І і ІІ місця, отримали почесні «Кубки Кристалу – 2012» і ще купу позитивних емоцій від вражень, що завжди супроводжують атмосферу танцювальних турнірів.

Вітаємо маленьких артистів і керівника Вікторію Пасльон з їх першою перемогою. Бажаю подальших успіхів у досягненні мети. Адже впевнені: при великому бажанні і наполегливості на них обов’язково чекатиме ще не одна життєва перемога.
Валентина Ларіонова, директор бучанського Будинку культури

Опубліковано в газетах: "Бучанські новини" №5 та "Ірпінський вісник" №6 від 3 лютого 2012 року
3 -2

газета: "Бучанські новини" та "Ірпінський вісник"
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.