» » » Ірпінська ОДПІ повідомляє:

Ірпінська ОДПІ повідомляє:

Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності» від 04.11.2011 р. №4014-VI внесено зміни до розділу XVI ПКУ щодо сплати збору за спеціальне використання води платниками єдиного податку.

Зазначені норми набирають чинності з 1 січня 2012 року, а саме:

З 01.01.2011 р. платники єдиного податку відповідно до ст. 323 ПКУ є платниками збору за спеціальне використання води. Об’єктом оподаткування збором є фактичний обсяг води, який використовують водокористувачі з урахуванням обсягу втрат води в їх системах водопостачання, встановлених у дозволі на спеціальне водокористування, лімітів використання води, ставок збору та коефіцієнтів.

Обсяг фактично використаної води обчислюється водокористувачами самостійно на підставі даних первинного обліку згідно з показаннями вимірювальних приладів.

Базовий податковий (звітний) період для збору дорівнює календарному кварталу. Платники збору обчислюють суму збору наростаючим підсумком з початку року та складають податкові декларації за формою, встановленою Наказом Державної податкової адміністрації України від 24.12.2010 р. №1009 та в порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу.

Податкові декларації збору подаються платниками збору органам державної податкової служби у строки, визначені для квартального податкового (звітного) періоду, за місцем податкової реєстрації – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

Збір сплачується платниками збору у строки, визначені для квартального податкового (звітного) періоду, за місцем податкової реєстрації - протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку для подання декларації.

Платники збору подають одночасно з податковими деклараціями органам державної податкової служби копії дозволу на спеціальне водокористування, договору на поставку води та статистичної звітності про використання води.
Сектор адміністрування платежів за землекористування, місцевих податків і зборів, ресурсних (рентних) та неподаткових платежів Ірпінської ОДПІ 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.