» » » Серед переможців Всеукраїнського конкурсу - освітяни Приірпіння

Серед переможців Всеукраїнського конкурсу - освітяни Приірпіння

22 листопада в офісі компанії «Майкрософт Україна» відбулося засідання журі VIII Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор», який проводився з 5 вересня по 31 жовтня однойменною компанією за сприяння Інституту інноваційних технологій, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту. Його мета – опанування освітянами сучасних інформаційно-комунікаційних технологій та підтримка роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання.

Журі конкурсу активно обговорювало конкурсні матеріали щодо створення кращих інноваційних освітніх програмних продуктів на основі ресурсів Microsoft. Було відібрано 10 найкращих робіт і визначено переможців за шістьма номінаціями. Серед переможців конкурсу в номінації «Навчально-методичне забезпечення» – автори електронного підручника з тестовими завданнями «Геометрія. 7 клас» Володимир Захлюпаний, директор Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13, учитель інформатики, та Наталія Захлюпана, вчитель математики вищеназваного навчального закладу.

14 грудня цього року в Києві пройде III Всеукраїнський форум, під час якого відбудеться презентація конкурсних робіт переможців та їх нагородження дипломами та цінними подарунками. Трансляція в режимі онлайн III Всеукраїнського форуму вчителів-новаторів відбудеться на сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.
Володимир Миколаєнко 
газета: "Ірпінський вісник" №50 від 9 грудня 2011 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.