» » » Ірпінська ОДПІ інформує

Ірпінська ОДПІ інформує

Обов’язкова реєстрація податкових накладних платниками ПДВ – продавцями (з 01.07.11- понад 100 тисяч гривень)

Податковим кодексом України, зокрема п. 201.10, визначено, що при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов'язаний надати покупцю податкову накладну та/або розрахунок коригування після реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Ірпінська ОДПІ нагадує платникам податку на додану вартість, що починаючи з 1 січня 2011 року, запроваджена поетапна обов'язкова реєстрація податкових накладних платниками ПДВ - продавцями у Єдиному реєстрі податкових накладних відповідно до перехідних положень Податкового кодексу України (підр. 2 розд. XX). Податкові накладні, у яких сума податку на додану вартість в одній податковій накладній становить понад 1 мільйон гривень підлягають реєстрації з 01.01.2011.

З 1 квітня 2011 року підлягають реєстрації податкові накладні, у яких сума податку на додану вартість в одній податковій накладній становить понад 500 тисяч гривень, а: з 1 липня 2011 року - понад 100 тисяч гривень; з 1 січня 2012 року - понад 10 тисяч гривень.

Податкова накладна, в якій сума податку на додану вартість не перевищує 10 тисяч гривень, не підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних. Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 №1246.

Платники податку на додану вартість - покупці можуть отримати на свій запит інформацію про наявність податкової накладної, яку він отримав від продавця, у Єдиному реєстрі.
Електронні формати податкових накладних, запитів та відповідей розміщені на веб-сайті ДПА України у розділі «Платникам податків про електронну звітність» - «Інформаційно - аналітичне забезпечення» - Реєстр електронних форм податкових документів.

Телефон для отримання довідкової інформації - 0-800-501-007.


Ступак Л.В., заступник начальника - начальник управління оподаткування фізичних осіб
Сектор масово-роз`яснювальної роботи та звернень громадян Ірпінської ОДПІ 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.