» » » На Київщині досягнуто домовленості щодо стабілізації цін на товари медичного призначення

На Київщині досягнуто домовленості щодо стабілізації цін на товари медичного призначення

Таких домовленостей досягнуто під час наради, що відбулася 12.08.2011 року в.о. Голови ДПА в Київській області Анатолієм Петренко з керівниками найбільш оптово-роздрібних підприємств та виробників товарів медичного призначення Київської області.

Головною темою наради було обговорення проблемних питань щодо формування цін на окремі товари медичного призначення, які є товарами повсякденного вжитку більшості населення, приведення рівня цін відповідність до вимог діючого законодавства та недопущення соціальної напруги.
На податковому обліку в органах ДПС Київської області перебуває 479 юридичних осіб, які здійснюють діяльність у сфері виробництва, оптової та роздрібної торгівлі фармацевтичними товарами, в т.ч. товарами медичного призначення. Із них 138 підприємств здійснюють діяльність у сфері оптової торгівлі фармацевтичними товарами, 295 – займаються роздрібною торгівлею фармацевтичними товарами та 46 – здійснюють діяльність у сфері виробництва фармацевтичних товарів і матеріалів.

За 7 місяців 2011 року від цих підприємств до Зведеного бюджету надійшло 45,1 млн. гривень.
З метою недопущення необґрунтованого збільшення цін на окремі групи товарів медичного призначення органами ДПС Київської області проводяться ряд заходів – моніторинг цін на соціально значущі товари, засідання “круглого столу” та співбесіди з власниками підприємств – виробників, імпортерів та продавців товарів медичного призначення.
Сектор масово-роз`яснювальної роботи та звернень громадян 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар