До уваги підприємців!

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ПОВІДОМЛЯЄ

6 серпня 2011 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України” згідно якого фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, які обрали спрощену систему оподаткування, та члени сімей цих осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
Враховуючи наведене, а також те, що страховий стаж особам для призначення пенсії обчислюється в місяцях, вищезазначені платники починаючи з серпня 2011 року не мають обов’язку щодо сплати єдиного внеску у розмірі не менше мінімального страхового внеску.

ДЛЯ УНИКНЕННЯ НЕПОРОЗУМІННЯ, УПРАВЛІННЯ ПФУ У МІСТІ БУЧА , ПРОСИТЬ В ОБОВ’ЯЗКОВОМУ ПОРЯДКУ НАДАТИ КОПІЇ ПІДТВЕРДЖУЮЧИХ ДОКУМЕНТІВ (ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ)

11.08.2011 року
  0
Коментарів: 0
Додати коментар