» » » У червні 87% платників ПДВ подали звітність в електронному вигляді

У червні 87% платників ПДВ подали звітність в електронному вигляді

Сьогодні життя без Інтернету вже важко уявити. Це – і помічник, і порадник. За допомогою комп'ютерних мереж ми можемо не тільки отримувати потрібну інформацію, але й відправляти до контролюючих структур всю необхідну звітність.

Ірпінська ОДПІ повідомляє, що засобами E-mail за червень відзвітувалися 375 платників податків, на дискеті –261, всього 729. Це складає 87% від загальної кількості платників ПДВ, що звітувались. Порівняно з червнем 2010 року кількість платників ПДВ, що подали податкову звітність засобами E-mail збільшилась на 248 платників.

Таких результатів вдалося досягти, в першу чергу, за рахунок проведення роз’яснювальної роботи серед платників податків під час засідань "круглих столів", зустрічей з платниками, розповсюдження агітаційних листівок, пам’яток, соціальної реклами, тощо.

Також Державна податкова служба України провела комплекс заходів з доопрацювання програмного забезпечення з приймання реєстрів отриманих та виданих податкових накладних які мають великий обсяг.

Для стимулювання платників податків до надсилання звітності в електронному вигляді розроблено електронні форми для запитів та відповідей, за допомогою яких платники податків, які звітують в електронному вигляді, можуть отримати від податкової інформацію про стан своїх розрахунків з бюджетом.

Подробиці про подання звітності в електронному вигляді можна дізнатися на веб-сайті ДПА України (http://www.sta.gov.ua)
Довідки за телефоном – 55-4-55, 56-656Л.В. Ступак, заступник начальника інспекції – начальник управління оподаткування фізичних осіб Ірпінської ОДПІ
Сектор масово – роз`яснювальної роботи та звернень громадян 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар