» » » Освітлення: проблеми та їх вирішення

Освітлення: проблеми та їх вирішення

Останнім часом почастішали перебої в електропостачанні. З чим це пов’язано, які неполадки існують в подачі електроенергії, про основні проблеми освітлення вулиць, житлових приміщень та їх вирішення запитували у начальника «Бучанського управління ЖКГ» Володимира Кравчука.

«Освітлення у Бучі розмежоване: між КП «ЖКГ» й Ірпінською РЕС. На балансі ЖЕКу знаходиться 8 ТП, - повідомив нам Володимир Денисович. - Ті неполадки в електропостачанні, що виникають на нашій території відповідно до затвердженого акту розмежування з РЕС, ми намагаємося швидко лагодити. Для цього достатньо і засобів, і матеріалів, якими можемо виконувати роботи».
Найчастіше причинами відсутності освітлення вулиць та у житлових приміщеннях є те, що кабель перегорає, автомат вибиває чи стається коротке замкнення електроенергії.

«Від складності роботи, відновлення електропостачання, залежить і термін виконання, - продовжує пояснювати керівник КП «БУЖКГ» Володимир Кравчук. - Існують питання, на які працівники «ЖКГ» не можуть реагувати: якщо аварія виникає між Ірпенем і ТП Бучі, її вирішують ірпінські електрики. У такому випадку світла може не бути довше».
Володимир Денисович зізнається, що проблеми з освітленням є, проте на них працівники підприємства намагаються швидко реагувати: «Близько 30% ліній вуличного освітлення ізольовані, інші ж – відкриті і вони відповідно легко пошкоджуються. Дерева, що над трасою, жеківці періодично підчищають. До осінньо-зимового періоду від КП «ЖКГ» підготували лист до Бучанської міської ради, винесли питання на сесію. Для початкових робіт покращення електропостачанні необхідно близько 300 тисяч гривень». Наразі таких коштів у КП не має.

Також дізналися, що вуличне освітлення вмикають згідно графіку: о 21 годині вечора й вимикають о 4 годині ранку. Проте ж не завжди так буває світло вночі, як і вдень. На це Володимир Кравчук відповів: «У такому випадку, можливо, не спрацював автомат або ж сталося коротке замикання. А коли вдень світять ліхтарі – то зазвичай проходять ремонтні роботи. За телефоном аварійної служби 25-7-90, де цілодобово працює електрик, можна інформувати спеціалістів щодо освітлення та інші недоліки, які ви помітили».
газета: «Бучанські новини» №27 від 15 липня 2011 року
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
jonn

OFFline

  • jonn (20)
  • Місцевий
  • 15 липня 2011 22:01
Интересно и зачем на Полевой установили фонари, а они не горят?Правильно,аби було...

0