» » » Ірпінська ОДПІ провела зустріч з представниками ЗМІ

Ірпінська ОДПІ провела зустріч з представниками ЗМІ

4 липня цього року в Ірпінській ОДПІ відбулася зустріч начальника Ірпінської ОДПІ з заступником головного редактора газети „Ірпінський вісник” Костенко Н.М..

Під час зустрічі були обговорені питання щодо створення максимально ефективної податкової системи. Начальник Ірпінської ОДПІ Візіров Б.Й. зазначив, що податки перебувають на перехресті економічних інтересів різних груп платників та споживачів державних ресурсів. Задовольнити вимоги усіх неможливо. Однак за будь-яких умов податкова система має бути стабільною. Платники податків повинні заздалегідь знати за що, скільки і коли вони мають платити та які будуть наслідки невиконання або неналежного виконання своїх обов'язків. Державна податкова адміністрація працює саме в такому напрямку.

Податковий кодекс і програма модернізації податкової служби спрямовані на досягненні якщо не ідеального, то у всякому випадку, розумного балансу в економічному житті країни. Відмічено, що важливою перепоною в економічному та соціальному розвитку держави є факти виплати заробітної плати в „конвертах”, що позбавляє людину соціальної захищеності та гарантій. Податкова служба проводить дієві кроки в напрямку боротьби з проявами тіньової економіки.

Наприкінці зустрічі начальником Ірпінської ОДПІ Візіровим Б.Й. були надані вичерпні відповіді на всі поставлені запитання.
Cектор масово-роз`яснювальної роботи та звернень громадян Ірпінської ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар