» » » Податкову звітність - засобами Інтернет

Податкову звітність - засобами Інтернет

Ірпінська ОДПІ запрошує платників податків подавати податкову звітність засобами Інтернет.

Сучасні електронні технології використовуються в усіх сферах діяльності, не виключенням є і фінансово - господарська. Сьогодні платники податків можуть подавати податкову звітність в електронному вигляді через мережу Інтернет до органів податкової служби.
Електронна звітність - це швидкий, зручний та надійний спосіб подання звітності.

Переваги подання звітності очевидні:
- економія робочого часу,
- економія коштів на придбання бланків звітності,
- оперативне відстеження змін до форм звітності,
- арифметичний контроль за показниками декларацій,
- уникнення втрат часу на черги при поданні звітності.

Крім того, це суттєво поліпшує роботу як фахівців податкової служби, так і платників податків. Перехід на електронне звітування надає можливість платникам своєчасно звітувати в усі контролюючі державні органи. Автоматична обробка матеріалу зводить до мінімуму можливі арифметичні помилки.

Для того щоб подавати податкову звітність в електронному вигляді необхідно зареєструвати електронний підпис підзвітних осіб,
- отримати спеціалізоване програмне забезпечення;
- мати доступ до мережі Інтернет;
- отримати чинні посилені сертифікати відкритих ключів, сформованих акредитованим центром сертифікації ключів.

Інформація, яка передається засобами Інтернет зашифрована та надійно захищена від несанкціонованих переглядів та сторонніх втручань. Окрім платника податків та податкового органу, ніхто не має доступу до такої податкової звітності.

Слід зазначити, що у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу України для деяких категорій платників податків подання податкової звітності в електронному вигляді є обов'язковим. Відповідно до п. 49.4 ст.49 кодексу платники податків - великі та середні підприємства, подають податкові декларації до органу державної податкової служби в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Отже, електронна звітність - це престиж підприємства та сучасна позиція сумлінного платника податків, тому Ірпінська ОДПІ вкотре нагадує та запрошує платників податків подавати звітність в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку.

Довідки за телефонами: (04597) 56-656, 55-455.
Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Ірпінської ОДПІ 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар