» » Повідомлення

Повідомлення

Про проведення круглого столу

В зв’язку з численними заявами мешканців міста про питання, що стосуються комунальних послуг, на розширеній оперативній нараді керівників комунальних підприємств міста 15.02.2011 року прийнято узгоджене рішення провести круглий стіл – представників громади міста, керівників житлово-комунальних підприємств, депутатів міської ради на тему «Як ми розуміємо «якість та кількість» в законі України «Про житлово-комунальні послуги»?».

Попереднє обговорення теми «круглого столу» та складання плану, визначення цілей, відбудеться о 12-00 26 лютого 2011 в приміщенні засідань 1 поверху Бучанської міської ради.

«Круглий стіл» планується провести в Бучанській міській раді 5 березня 2011 року о 12-00 з визначеним регламентом та присутніми відповідальними представниками комунальних підприємств.

Прийом пропозицій та повідомлення для ЗМІ: [email protected]; тел.: (067) 240-97-31; модератор «круглого столу» – Віталій Іванович Іщенко.
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
partizantv

OFFline

  • partizantv (24)
  • Місцевий
  • 5 березня 2011 09:52
Сьогодні, 5 березня відбудеться лише друге засідання підготовки до "круглого столу". Минулої суботи Леонід Колосовський виказав сумнів, що "круглі столи" мають якийсь вплив на вирішення проблем теплопостачання.
Я так розумію, що їх позиція: "бабкі давай..."
Але з боку людей теж немає будь-якої активності, розуміння як боронитися в разі прийняття позаринкових рішень, таке враження, що існує одна, де люди мають щось робити, заробляти своїм розумом та працею, а є інша країна - тарифна Україна. І там, в цій крахні "всьо в порядкє", бо ніхто з теплопостачальних організацій не зацікавлений в будь-якій згоді по тарифному урегулюванні вартості теплопостачання.
Одна надія: скоро літо, не замерзнемо.

0