» » » До уваги податкових агентів!

До уваги податкових агентів!

Затверджено форму податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб!

Ірпінська ОДПІ повідомляє,що відповідно до підпункту „д" пункту 176.2 статті 176 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-УІ (далі - Кодекс) особи, які мають статус податкових агентів щодо податку на доходи фізичних осіб, зобов'язані подавати до органу ДПС за місцем його реєстрації податкову декларацію з податку на доходи фізичних осіб за базовий податковий період, що дорівнює календарному місяцю, за формою, встановленою центральним податковим органом, про загальні суми доходів, що нараховані (виплачені, надані) на користь платників податку, і загальні суми податку на доходи фізичних осіб, що утримані з цих доходів, а також обсяги перерахованого податку до бюджету.

З метою реалізації цієї норми наказом ДПА України від 31.01.2011 року №58 затверджено форми:

Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб; розрахунку податкових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб за звітний (податковий) період, у якому виявлено помилку (додаток до Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб). Наказ ДПА України від 31.01.2011 року №58 зареєстрований в Міністерстві Юстиції 09.02.2011 року.

Податкова декларація подається незалежно від того, виплачує чи ні доходи платникам податку податковий агент протягом звітного періоду. Податкові декларації подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю - протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця (пп.49.18.1 п.49.18 ст.49 Кодексу).

Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем (п.49.20 ст.49 Кодексу).

Завантажити документи:
Наказ: Скачать файл: nakaz.pdf [141,58 Kb] (cкачиваний: 201)
Посмотреть онлайн файл: nakaz.pdf


Додатки:
ЗВІТ суб'єкта малого підприємництва - фізичної особи – платника єдиного податку: Скачать файл: zvit.doc [33,5 Kb] (cкачиваний: 760)
Посмотреть онлайн файл: zvit.doc
Податковий розрахунок сум доходу,
нарахованого (сплаченого) на користь
платників податку, і сум утриманого
з них податку:
Скачать файл: forma-1-df-2011-rk.doc [93,5 Kb] (cкачиваний: 1958)
Посмотреть онлайн файл: forma-1-df-2011-rk.doc
Форма Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб: Скачать файл: deklaraciya.pdf [239,61 Kb] (cкачиваний: 422)
Посмотреть онлайн файл: deklaraciya.pdf
Форма Розрахунку податкових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб за звітний (податковий) період, у якому виявлено помилку (додаток до Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб): Скачать файл: rozrahunok.pdf [207,5 Kb] (cкачиваний: 199)
Посмотреть онлайн файл: rozrahunok.pdf


Якщо з файлом ПДФ виникли проблеми з друком - завантажте декларацію в графічному вигляді: Скачать файл: deklaratsiya_new.zip [938,74 Kb] (cкачиваний: 727)

Про заповнення Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб: www.sta.gov.ua
Сектор масово-роз`яснювальної роботи та звернень громадян Ірпінської ОДПІ 
податкова декларація
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.