» » » Гостомель: Про приведення тарифів на послуги по вивезенню твердих побутових відходів

Гостомель: Про приведення тарифів на послуги по вивезенню твердих побутових відходів

ПРОЕКТ
Про приведення тарифів на послуги по вивезенню твердих побутових відходів автотранспортом КП «УЖКГ «Гостомель» у відповідність до рівня економічно обґрунтованих витрат

Розглянувши подання начальника КП «УЖКГ «Гостомель» щодо приведення тарифів на послуги по вивезенню твердих побутових відходів у відповідність до рівня економічно обґрунтованих витрат, враховуючи підвищення цін на захоронення твердих побутових відходів, паливо, запасні частини, підвищення мінімальної заробітної плати, з метою забезпечення сталого функціонування підприємства та підвищення якості надання комунальних послуг, керуючись Законом України «Про заходи державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», на підставі Законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до постанови КМУ від 10.12.08 р. № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», виконавчий комітет Гостомельської селищної ради

ВИРІШИВ:
1. Затвердити тарифи на послуги по вивезенню твердих побутових відходів, які надає КП «УЖКГ «Гостомель»: для населення у розмірі 9,14 грн. на одного мешканця з урахуванням ПДВ; для населення у розрахунку за контейнер – у розмірі 36,44 грн. з урахуванням ПДВ; для бюджетних організацій в розмірі 50,40 грн. за один метр кубічний з урахуванням ПДВ; для комерційних структур у розмірі 58,50 грн. за один метр кубічний з урахуванням ПДВ.

2. Встановити граничний рівень рентабельності в розрахункових планових витратах на покриття витрат від надання послуг: для населення – 8 %; для бюджетних організацій – 12 %; для комерційних структур – 30 %.

4. Визнати таким, що втратило чинність рішення сесії Гостомельської селищної ради № 996-38-V від 19 лютого 2009 р. «Про приведення тарифів на послуги по вивезенню твердих побутових відходів автотранспортом КП «УЖКГ «Гостомель» у відповідність до рівня економічно обґрунтованих витрат».

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови В. Саєнка.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.